Е-Пошта за студенти   E-индекс за студенти  Вработени  

  • Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
  •   
Објавен е Kонкурсот за упис на студенти во новата академска 2019/2020 година...
Подигнување на квалитетот во образованието ќе биде приоритет и во вториот мандат како ректор на Универзитетот „Гоце Делчев“ – Штип на академик проф. д-р Блажо Боев.
Академик Блажо Боев, редовен професор на Факултетот за природни и технички науки при УГД, е избран за ректор...
И оваа година продолжува веќе традиционалната поддршка што Универзитетот им ја дава на студентите и на научниците на Универзитетот „Гоце Делчев“...
Добредојдовте на Универзитетот во Штип

 


cheap Mobile phone wholesale Soccer jerseys wholesale Nhl jerseys Cheap Nike Shoes Dynamo, Kiev wholesale Cheap jerseys X videos cheap gymshark clothes cheap hydro flask cheap yeti cups cheap Oakleys Sunglasses cheap tumi backpack cheap anello backpack cheap swiss gear backpack wholesale the north face backpack cheap fjallraven backpack cheap RayBan Sunglasses wholesale Nfl jerseys Cheap power tools wholesale Ncaa jerseys
Wholesale jerseys |