За информации или помош при нарачки јавете се, тел. 075/696-696 

Nutri Practic -56%
Искористете ги максимално сите хранливи состојки од храната!Овозможете му на вашето тело целосн..
5,900MKD 2,600MKD

Магнетен Прстен против рчење -76%
Запрете го досадното 'рчење и конечно будете се наспани и одморени со единствениот Магнетен Прстен п..
1,200MKD 290MKD

Флексибилно Црево за Вода XXL HOSE 7 m, 15 m, 22m, 30m, 45m, 60m -82%
Неверојатно Флексибилно Црево за Вода со иновативен дизајн, исклучително практично, така што едноста..
1,500MKD 270MKD

Туш Рачка -65%
Единствена туш рачка изработена по напредна технологија со која се зголемува притисокот на водата! С..
990MKD 350MKD

Супер Крчко -49%
Супер Крчко е се што ви е потребно за да зготвите вкусни традиционални јадења!Не е потребно мешање, ..
4,900MKD 2,500MKD

Магнетна Алка -69%
Магнетна алка привлечна на изглед и го подобрува вашето здравје. Делува на забрзување на метаболизмо..
1,450MKD 450MKD

Дигитален Апарат за притисок -39%
Измерете го вашиот притисок едноставно, брзо и прецизно со дигитален апарат за притисок со LCD диспл..
2,300MKD 1,400MKD

Чистач на пареа Iskra 1500 W -20%
Неверојатно моќен чистач на пареа со кој вашиот дом ќе биде чист како никогаш до сега, без бактерии ..
4,490MKD 3,600MKD

Правосмукалка со ХЕПА филтер ФЈ112 -47%
Тајна на чист дом без алергени? Едноставно Хепа ( High efficiency particulare air) Филтер! Овие филт..
4,500MKD 2,400MKD

Магнетен Елек-Потпора за Грб -74%
Магнетeн Елек е идеална потпора за правилно држење на телото!Лесно прилагодлив и може да се подесува..
1,500MKD 390MKD

Прстен на расположение -67%
Единствен, уникатен прстен кој ја менува бојата во зависност од вашето расположение!Делува магично, ..
990MKD 330MKD

Инфрацрвен Масажер Делфин -54%
Ослободете се од болките на мускулите со уникатно дизајнираниот инфрацрвен масажер во форма на делфи..
1,500MKD 690MKD

Правосмукалка ФЈ 128, 2во1 -53%
Правосмукалка со водена филтрација и вреќичка! Може да се користи со вода или со кеса!Карактеристики..
6,400MKD 2,990MKD

Магнети против пушење -61%
Природна терапија за одвикнување од пушење!Едноставно може да се користи во било кое време од денотП..
990MKD 390MKD

JBL Слушалки XB 450 -64%
JBL слушалки со ехтра бас и одличен квалитет на звук. Ергономски, со мала тежина, меки и удобни! Ком..
2,200MKD 790MKD

Машина за тестенини -56%
Машина за тестенини, за ситни резанци за супа, за покрупни резанци-јуфки од нерѓосувачки челик! Фино..
2,500MKD 1,100MKD

Правосмукалка на вода 2700 W FJ105 -34%
Моќна правосмукалка на германски бренд Fisher со водена филтрација! Хепа филтер со кој што ве ш..
5,900MKD 3,900MKD

Апарат за приготвување леб -32%
Направете вистински домашен леб без многу мака. Само додадете ги потребните состојки по приложеното ..
4,700MKD 3,200MKD

Правосмукалка ФЈ115 со ХЕПА филтер 2400W -46%
Моќна правосмукалка за чист дом без алергени! Користете  правосмукалка со ХЕПА (high-effic..
6,100MKD 3,300MKD

Плотна за палачинки -72%
Станете професионалец за правење палачинки!Со оваа единствена плотна нема повеќе лепење, сега можете..
4,600MKD 1,300MKD

16 делен сет садови за готвење со термометар -42%
Елегантен сет за готвење изработен од нерѓосувачки челик -отпорен на корозија, со 7 слојно дно и тер..
7,990MKD 4,600MKD

5 делен Сет Керамички Тави -45%
5-делен сет тави од високо квалитетна керамика. Не лепи, не гори, високо отпорна на гребнатинки! Дов..
2,900MKD 1,600MKD

Бежична Правосмукалка 360° -63%
Доста ви е од тешки правосмукалки и плеткање кабли?Ви ја претставуваме  револуционерната Бежичн..
4,200MKD 1,550MKD

Bluetooth звучник Charge 2+ -55%
Моќен звучник за јасен звук и нагласен бас! Пренослив, бежично поврзан со вашиот телефон, таблет или..
2,100MKD 950MKD

Правосмукалка со ХЕПА филтер ФЈ113 -35%
Моќна правосмукалка ФЈ112 со Хепа ( High efficiency particulare air) Филтер! Овие филтри обезбедуваа..
5,500MKD 3,600MKD

Масажер за опуштање и слабеење -59%
Одличен масажер со дизајн за акупунктурно опуштање и слабеење на повеќе делови на телото кој едноста..
1,450MKD 600MKD

Апарат против штеточинки -62%
Нарачајте 1 апарат против штеточинки за 490 ден или 2 за 790 ден!Заштитете се од сите видови штетниц..
1,290MKD 490MKD

Појас за слабеење Waist Trimmer -65%
Израмнете го вашиот стомак со Waist Trimmer појасот за слабеење.  За веднаш видливи в..
990MKD 350MKD

Машина за мелење -33%
Сега лесно можете да направите вкусно домашно пире од домати, можете лесно да сомелете и пиперк..
4,200MKD 2,800MKD

Навлака за седиште за домашни миленичиња -46%
Навлака за седиште за домашни миленичиња, за вашиот автомобил да остане чист додека вашето милениче ..
1,200MKD 650MKD

Електричен Kерамички Пекач -56%
Електричен Kерамички Пекач, во кој можете да приготвувате најразлични јадења и печења! Компири,месо,..
3,100MKD 1,350MKD

Уред за греење и ладење Fisher FS 818 -59%
Квалитетен уред за греење и ладење, загрева просторија од 20 - 40 m2! Може да се користи во соба и в..
5,100MKD 2,100MKD

Иновативен супер Корсет -60%
Иновативен, одличен корсет кој ќе го намали обемот на вашиот струк веднаш! Еластичен е, изработ..
990MKD 400MKD

Појас за грб и половина со потпора -61%
Овој појас со 4 метални потпори обезбедува максимална потпора на долниот дел на грбот.Материјал 75% ..
990MKD 390MKD

Чистач на пареа Iskra 1300W -32%
Неверојатно моќен чистач на пареа со кој вашиот дом ќе биде чист како никогаш до сега, без бактерии ..
4,990MKD 3,400MKD

Алка со 7 чакра природен камен -34%
Алки со 7 чакра природен камен за природно зголемување на енергијата со голем опсег на позитивни ене..
990MKD 650MKD

Турпија за пети -61%
Турпија за пети + гратис заменски ролер+ четка за чистењеДома, сами професионално отстранете ја тврд..
1,250MKD 490MKD

Уред за греење и ладење Fisher FS 821 -57%
Квалитетен уред за греење и ладење со далечинско управување! Загрева просторија од 20 - 40 m2!К..
6,000MKD 2,600MKD

Индукциона Плоча -36%
Брзо, безбедни и чисто Индукциона Плоча е кујнскиот уред кој го баравте!Новата Индукциона Плоча..
3,700MKD 2,350MKD

Соларен Power Bank со LED светло -44%
Одличен, корисен полнач за мобилни телефони без потреба од електрична енергија. Наполнете го вашиот ..
990MKD 550MKD

Електричен Пекач 2 х 900 W -40%
Електричен Пекач со двојна грејна плоча 2 х 900 W, особено практичен за неверојатно брзо припремање ..
3,500MKD 2,100MKD

3 во 1 Батерија, Лампа, Полнач за мобилен -79%
Исклучително корисна направа погодна за употреба во вашиот дом, градина, за кампување, во автомобил...
1,700MKD 350MKD

Ваљак за кречење -69%
Искречете брзо, лесно, без капење и неред со ваљакот за кречење!Карактеристики:Внатрешниот дел на ва..
1,450MKD 450MKD

Бежично ѕвонче со 32 мелодии -34%
 Елегантно, бежично ѕвонче  со 32 различни мелодии по избор со јасен звук.Брзо, ..
500MKD 330MKD

5D Слика -62%
Оригинален подарок за деца и возрасни!Популарни и креативни, кои овозможуваат часови забава и опушта..
1,190MKD 450MKD

Ланче со приврзок на расположение -54%
Единствено, уникатно ланче со приврзок кој ја менува бојата во зависност од вашето расположение!Делу..
990MKD 460MKD

Депилатор Epi Smooth Нов -51%
Депилатор кој нежно ги отстранува несаканите влакненца, така што можете да го користите и за лице, к..
990MKD 490MKD

Појас за слабеење -51%
Појас за слабеење со сауна ефект изработен од повеќеслоен материјал со специјален сауна ефект за вид..
990MKD 490MKD

Електрично Ѓезве -54%
Со електричното ѓезве едноставно и за само неколку секунди можете да направите домашно македонско ка..
1,700MKD 790MKD

Електрична Цедалка за овошје -50%
Не мачете се повеќе рачно да го цедите омиленото овошје. Со оваа електрична цедалка вашиот омилен со..
1,990MKD 990MKD

Магична ракавица за миленичиња -74%
Феноменална ракавица со 5 прсти и силиконска гума за масажа и отстранување на вишокот влакна на ваше..
1,490MKD 390MKD

Пинцета Eyebrow Tweezers со светло -71%
Одлична, практична пинцета со LED светло за брзо, ефикасно и прегледно чупкање на несакани влакна!..
990MKD 290MKD

Фигаро за совршена фризура Нов -44%
Навијкајте ја косата и добијте неверојатен изглед со фигаро изработено од висококвалитетен материјал..
990MKD 550MKD

Греалка Handy Heater Нов -42%
Економична греалка за брзо загревање на вашата спална, бања, канцеларија, гаража.Без непотребни кабл..
1,700MKD 990MKD

Дехидратор за овошје, зеленчук, чаеви Gorenje -17%
Дехидратор со кој можете да сушите секаков вид овошје и зеленчук, а да ги сочувате сите нивни хранли..
3,590MKD 2,990MKD

Лонгети за исправање деформитет на палецот -67%
Profoot Goodnight Bunion  е ортопедско помагало кое се користи за терапија на деформитет на пал..
1,490MKD 490MKD

Уред за греење и ладење Fisher FS 819 -69%
Квалитетен уред за греење и ладење со далечинско управување! Загрева просторија од 20 - 40 m2!К..
5,900MKD 1,850MKD

Mis Belt Појас за совршена фигура -67%
Mis Belt појас за совршена фигура обликува, затега и ви дава женствена фигура!Со револуционерни..
990MKD 330MKD

3 во 1 Фен. Четка, Фигаро -42%
Фен со елегантен дизајн и германски кавлитет!Добивате и 3 додатоци со кои можете2 четки (мала и голе..
1,700MKD 990MKD

3D Max Lash Маскара + Апликатор Гел -65%
 Зголемете го волуменот и должината на вашите трепавици со 3D Max Lash Маскара.Ја добивате..
1,290MKD 450MKD

Arctic Air Прочистувач на воздух Нов -36%
Arctic Air 3 во 1 Прочистувач, навлажувач на воздух и кулер! Може да се користи и за ладење! И во ав..
2,500MKD 1,600MKD

Bluetooth водоотпорен звучник Charge 1+ -44%
Феноменален bluetooth звучник со одлични карактеристикиСо влез за SD картица!Пренослив, бежично повр..
1,600MKD 900MKD

Bluetooth водоотпорен звучник Charge 4 -29%
Моќен звучник за јасен звук и нагласен бас! Пренослив, бежично поврзан со вашиот телефон, таблет или..
1,900MKD 1,350MKD

Bluetooth звучник Charge G2 -42%
Гласен и квалитетен звучник со спортски дизајн и каивче за полесно носење!Пренослив, бежично по..
1,300MKD 750MKD

Bluetooth звучник UBL DV07 -45%
Пренослив звучник, бежично поврзан со вашиот телефон, таблет или лаптоп. Карактеристики:Јачина:..
1,800MKD 990MKD

HD Smart Очила (2 пара) -63%
HD очила за безбедно возење за сите временски услови! Дење за заштита од сонце, ноќе за заштита од ф..
990MKD 370MKD

Перничиња за депилирање и пилинг -61%
Перничиња за депилирање и пилинг направени по неверојатната успешна технологија crystal-flex, г..
990MKD 390MKD

JBL Wireless Слушалки -47%
JBL слушалки со ехтра бас и одличен квалитет на звук. Можете да ги користите бежично (wireless) или ..
1,990MKD 1,050MKD

JBL Метал Спорт XB750BT -43%
JBL слушалки со ехтра бас и одличен квалитет на звук.Можете да ги користите бежично (wireless) или с..
2,100MKD 1,200MKD

Компресиска Маица за Мажи FIT X SLIM -57%
Со Компресиска Маица за Мажи FIT X SLIM повеќе не морате да се грижите за изледот на вашето тело!Вид..
990MKD 430MKD

Miracle Peeler Направа за лупење и сецкање -67%
Мини направа за лупење и сецкање зеленчук е одлично помагало со кое за многу кратко време ќе приготв..
990MKD 330MKD

Paint Zoom Компресор за бојадисување Нов -24%
Компресор со кој брзо, лесно, едноставно, прецизно и без неред можете да офарбате различни видови по..
2,100MKD 1,600MKD

Smart TV Box Нов -19%
Работи на сите видови LCD / CRT/ SCART TV!!! Најнова генерација на Smart TV Box за онлајн ..
3,700MKD 2,990MKD

Траки за детоксикација Kinoki 10 x 2 -49%
Топ Понуда: Траки за детоксикација Kinoki 1+1 гратис Ако барате најдобра нега за вашите стапала..
760MKD 390MKD

Turbo Star за бришење подови -23%
Олеснете си го чистењето со комплетот за чистење Proff Turbo Star.Функционално дизајнираната крпа со..
1,100MKD 850MKD

Bluetooth водоотпорен звучник Xtreme -43%
Моќен звучник за јасен звук и нагласен бас! Пренослив, бежично поврзан со вашиот телефон, таблет или..
2,900MKD 1,650MKD

UBL Bluetooth звучник Boombox8 -38%
Пренослив звучник, бежично поврзан со вашиот телефон, таблет или лаптоп. Карактеристики:FM Ради..
1,700MKD 1,050MKD

UBL bluetooth водоотпорен звучник Boombox9 -42%
Со ехтра бас, пренослив звучник, бежично поврзан со вашиот телефон, таблет или лаптоп. Карактер..
1,990MKD 1,150MKD

Bluetooth звучник G13 -34%
Bluetooth звучник со јасен звук. пренослив, бежично поврзан со вашиот телефон, таблет или лаптоп.&nb..
1,500MKD 990MKD

USB Адаптер -60%
USB Адаптер 30W со 5 влеза, практичен за брзо полнење на 5 мобилни, камери одеднаш! Ефикасно полнење..
1,570MKD 630MKD

Моп Џогер со распрскувач -29%
Олеснете си го чистењето со чогерот со распрснувач. Ставете вода со средство за чистење во резервоар..
990MKD 700MKD

Автоматски дозер за паста и држач на четки за заби Нов -44%
Нема повеќе остатоци од паста насекаде! Со автоматскиот дозер совршено количество паста е на вашата ..
990MKD 550MKD

 

Iskra

 

 

GoClever

 

Laica

 

 

FG Electronics

 

 

FG Haus

 


cheap fjallraven backpack xxx video cheap gymshark clothes European websites News National news cheap swiss gear backpack cheap hydro flask Japan porn video पॉर्न विडियो