• 0

  TIARA
  GALIANO
  made in EU

  2018

препорачани артикли

долна облека | Долна Тело | Бански | чорапи | хулахопки | клинови | ноќница | пижами | онлајн

 • Произведено во Бугарија

  Тиара Продавница синџирот продавници се создадени во 1991 година, преку воспоставување на трговското друштво за продажба на бугарски и странски направени луксузни долна облека. Во 2001 година, компанијата започна производство на сопствен бренд на квалитет луксузни долна облека, жените долна облека и костими за капење со Тиара Галиано Бренд. Вистинската рамнотежа помеѓу висок квалитет и најдобра цена зголемува Тиара Галиано Бренд како една од водечките и повеќето пожелно производи во нашата синџирот продавници и онлајн продавница.

  Како резултат на нашето долгогодишно искуство во трговија и дистрибуција на долна облека, долна облека, бански, чорапи, хулахопки, nightdress и пижами на големо и мало, имавме можност да се развие голем маркетинг стратегија кај секој клиент група, со посебно внимание на нашите постојани клиенти, секогаш слушање на нивните потреби и желби.

 • Производител

  Купуваат директно од производителот брендирани производи TIARA GALIANO. 100% гаранција за висок квалитет и посебно внимание кон секој клиент!

  Трговија на големо

  Купуваат од официјален претставник на докажани бугарски и италијански брендови. Ние сме првиот дистрибутер на Машки долна лорд за Софија!

  брза испорака

  Изберете 1-ден DHL во светот испорака или стандард бесплатна испорака!

Latest News


NCS European News Web Ncs's News Ncs National news cheap Ncs off white Sportswear Asian sex video NCS European News Web cheap Ncs fjallraven backpack NCS NEWS web cheap Ncs gymshark Yoga clothing NCS European websites