ТВ Пакет Форум

Околу форумот

Форумот е затворен за гости, регистрирај се!
Теми
9
Мислења
2,127
Теми
9
Мислења
2,127

Македонски ТВ серии

Теми
28
Мислења
1,457
Теми
28
Мислења
1,457
  • TVman

Македонски телевизии

Критикувај ја работата на телевизиите, допринеси во нивното подобрување!
Теми
32
Мислења
22,800
Теми
32
Мислења
22,800

Македонски емисии и шоу програми

Изнеси го јавно својот став во врска со македонските емисии.
Теми
51
Мислења
3,633
Теми
51
Мислења
3,633

Телевизиски фаци

Водители, новинари, предводници на кичерајот и слично, сите тие се ТВ фаци.
Теми
6
Мислења
247
Теми
6
Мислења
247

Балкански и други телевизии

Твоето мислење за телевизиите надвор од Македонија.
Теми
20
Мислења
1,715
Теми
20
Мислења
1,715

Балкански емисии и шоу програми

Танц со ѕвездите, The X Factor, Survivor, Veliki Brat, Farma, The Voice, Сите наши песни
Теми
24
Мислења
4,323
Теми
24
Мислења
4,323

Прајмтајм серии - инфо

Сите новости поврзани околу новите и старите прајм тајм серии.
Теми
14
Мислења
3,301
Теми
14
Мислења
3,301

ABC

Grey's Anatomy | Scandal | How to get away with murder | Once Upon a Time | Modern Family
Теми
62
Мислења
1,049
Теми
62
Мислења
1,049

CBS

The Good Wife | Person of Interest | 2 Broke Girls | The Big Bang Theory | How I Met Your Mother
Теми
31
Мислења
788
Теми
31
Мислења
788

CW (Warner Bros)

One Tree Hill | Dynasty | Supernatural | Gilmore Girls | 7th Heaven
Теми
33
Мислења
637
Теми
33
Мислења
637

FOX

The X-Files | Empire | The Following| Scream Queens | Beverly Hills, 90210
Теми
37
Мислења
415
Теми
37
Мислења
415

NBC

Parenthood | Parks and Recreation | Up All Night | Revolution | Community
Теми
49
Мислења
388
Теми
49
Мислења
388

Американски серии од други мрежи

Game of Thrones | American Horror Story | The Leftovers | Devious Maids | Bates Motel
Теми
88
Мислења
1,358
Теми
88
Мислења
1,358

Серии од други земји

Серии од Велика Британија, Австралија, Канада, Скандинавија
Теми
55
Мислења
545
Теми
55
Мислења
545
  • Beauty

Драмски серии - инфо

Новости за сериите што доаѓаат во Македонија, термини и броеви на епизоди
Теми
4
Мислења
9,631
Теми
4
Мислења
9,631

Турски серии

Meryem | Vatanım sensin | Kara sevda | Böyle bitmesin | Yeni gelin
Теми
175
Мислења
3,010
Теми
175
Мислења
3,010

Хрватски серии

Теми
19
Мислења
426
Теми
19
Мислења
426

Серии од други земји

Серии од Шпанија, Индија, Русија, Кина, Италија, Франција, САД, Србија, Романија
Теми
67
Мислења
1,257
Теми
67
Мислења
1,257

Теленовела инфо

Награди TvPaket y Novelas, Теленовели во Македонија, 50-те најпопуларни теленовели
Теми
11
Мислења
5,774
Теми
11
Мислења
5,774

Теленовели од Мексико

Esmeralda | Nunca te olvidaré | Abrázame muy fuerte | La usurpadora | Mariana de la noche
Теми
171
Мислења
3,907
Теми
171
Мислења
3,907

Теленовели од Аргентина

Rebelde way | Yago, pasión morena | Resistiré | Montecristo | Franco Buenaventura, el profe
Теми
78
Мислења
2,229
Теми
78
Мислења
2,229

Теленовели од Бразил

Aquarela do Brazil | Mulheres apaixonadas | Esperança | O Rei do Gado | Laços de família
Теми
89
Мислења
1,338
Теми
89
Мислења
1,338

Теленовели од САД / Колумбија

La viuda de Blanco | Doña Bárbara | María Bonita | Rauzán | Zorro, la espada y la rosa
Теми
97
Мислења
1,580
Теми
97
Мислења
1,580

Теленовели од други земји

Ljubav u zaleđu | Luz María | Sve će biti dobro | Géminis, venganza de amor | Јелена
Теми
61
Мислења
492
Теми
61
Мислења
492

Латиноамерикански актери и актерки

Lucero | Facundo Arana | Kate del Castillo | William Levy | Maite Perroni
Теми
32
Мислења
407
Теми
32
Мислења
407

Дебата за филмовите

Американски, латино американски, балкански и македонски... коментирајте ги омилените играни филмови и дознајте ги сите новости околу нив.
Теми
30
Мислења
1,268
Теми
30
Мислења
1,268
  • Hook'O

Македонска

Теми
68
Мислења
2,261
Теми
68
Мислења
2,261
  • Beauty

Балканска

Теми
7
Мислења
226
Теми
7
Мислења
226

Странска

Теми
54
Мислења
1,212
Теми
54
Мислења
1,212

Евровизија

Теми
19
Мислења
4,955
Теми
19
Мислења
4,955

Вебновели

Enseñame a Volar | Ardiente Pasión | Alevosía | VENDETTA, amor e pena de morte | Luna Roja
Private
Private
Private

А и М

Место за дискусија помеѓу админи и модератори.
Private
Private

Литература и Театар

Теми
5
Мислења
569
Теми
5
Мислења
569

Фамилија

Теми
2
Мислења
27
Теми
2
Мислења
27

Љубов и Секс

Теми
9
Мислења
47
Теми
9
Мислења
47

Мистерии

Теми
5
Мислења
17
Теми
5
Мислења
17

Мода и Убавина

Теми
11
Мислења
124
Теми
11
Мислења
124

Образование

Теми
10
Мислења
202
Теми
10
Мислења
202

Онлајн членови

No members online now.

Нови мислења

Статистика на форумот

Теми
1,749
Мислења
103,196
Членови
6,760
Последен член
Ina

Нови статуси

Aslan Turkey wrote on rak's profile.
Преспав (1 сезона) - https://ok.ru/video/c1767069
Aslan Turkey wrote on TVman's profile.
Новата на канал 5 ќе ја снимам
Aslan Turkey wrote on TVman's profile.
https://www.youtube.com/watch?v=r5vXuamfzAU

Еве ги моите омилени и песнава е преубава
Aslan Turkey wrote on TVman's profile.
Од Toygar оваа песна ја сакам Korkuyorum во превод значи јас сум исплашен
Aslan Turkey wrote on anonimen's profile.
Ок во ред тогаш се извинувам. И Новогодишниот преспав ќе го има на нет јас ќе го снимам

News European News Web European websites free sex video cheap yeti cup National news News web cheap anello backpack cheap off white Sportswear free sex movie