Македонија

Груби во „Click Plus“: Следниот гувернер ќе биде Албанец

март 25, 2019 „Принципот на консензуалност, ќе ни донесе гувернер на НБРСМ да биде Албанец. Како што Талат Џафери стана прв министер за одбрана, Агим Нухиу прв министер на МВР, народниот правопранител е Албанец, така ќе успееме да имаме и Гувернер“, изјави Артан Груби во „Click Plus“ на ТВ...

СВЕТ

АНАЛИЗИ

error: Крадењето авторски текстови е казниво со закон!!!

cheap yeti cups cheap gymshark clothes ポルノ映画 上证指数(000001)指数点评 彩票开奖 Shopping National news News web cheap anello backpack Japan porn video