Манчестер Јунајтед - Ливерпул

Дерби на денот: Манчестер Јунајтед – Ливерпул, тактичка анализа и предлог тип

Анализа на натпревари
Дербито на 27-то коло во англиската Премиер Лига ќе се одигра во недела и тоа меѓу Манчестер Јунајтед – Ливерпул. Ова ќе биде меч помеѓу две екипи со сличен систем и двајца тренери со ист [...]
Челзи - Манчестер Сити

ЕФЛ Куп – финале: Челзи – Манчестер Сити, Челзи во хаос, Сити изгледа незапирлив

Анализа на натпревари
Во финалето на ЕФЛ Купот играат Челзи – Манчестер Сити. Доколку овој меч се одиграше пред еден месец, тогаш ќе кажев дека шансите за трофејот се израмнети. Но сега, огромен фаворит за победа е Манчесер [...]

Најнови типови

Фудбал, Фросиноне vs Рома
тип 1X2, 2 @ 1.50
Овој тип беше предложен од Viktor на 10bet
Фудбал, Манчестер Јунајтед vs Ливерпул
тип Да постигне погодок - двете екипи, Да @ 1.63
Овој тип беше предложен од Petar на 1xbet
Фудбал, Парма vs Наполи
тип 1X2, 2 @ 1.45
Овој тип беше предложен од Viktor на Bet365
Фудбал, Фиорентина vs Интер Милано
тип Да постигне погодок - двете екипи, Да @ 1.75
Овој тип беше предложен од Petar на Bet365
Фудбал, Монако vs Олимпик Лион
тип Да постигне погодок - двете екипи, Да @ 1.57
Овој тип беше предложен од Viktor на 1xbet
Фудбал, Маритимо Фунчал vs Спортинг
тип 1X2, 2 @ 1.81
Овој тип беше предложен од Viktor на 1xbet

ТИП НА ДЕНОТ: (22.02.2019,20:30) МИЛАН – ЕМПОЛИ

Тип на денот
МИЛАН НЕЗАПИРЛИВ Италија, Серија А, 22.02.2019: Милан – Емполи ТИП 1 Резултат:  За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Милан и Емполи од рамките на италијанската Серија А. Милан во вториот дел од сезоната [...]
што се уплаќа денес

Што се уплаќа денес? (22.02.2019)

Што се уплаќа денес?
Вчера уплатата беше одличен показател, па ни претстави сингл натпревар со супер коефициент. За денес ќе се обдиеме повторно да ви претставиме добитен тип. Вест Хем – Фулам – 1 @ 1.90 Вкупната уплата на [...]

КОНЕКТИРАЈ СЕ / НАЈАВИ СЕ

ТИП НА ДЕНОТ

Тип на денот

ТИП НА ДЕНОТ: (23.02.2019,20:30) ФРОСИНОНЕ – РОМА

РАЗЛИКА ВО КВАЛИТЕТ Италија, Серија А, 23.02.2019: Фросиноне – Рома ТИП 2 Резултат:  За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Фросиноне и Рома од рамките на италијанската елитна фудбалска лига, Серија А. Според моменталнта […]


पॉर्न विडियो free sex video free sex movie Video porno cheap hydro flask cheap gymshark clothes cheap anello backpack Asian sex video Shopping Japan porn video