КАРЕС КОЛЕКЦИИ

ПРЕПОРАЧАНИ КАТЕГОРИИ

Колекција 2018

Accessories (1122)

Софи кожни (30)

Маси (50)

Столици (118)

Канцелариски мебел (107)

Препорачани производи

Посетете ја нашата продавница и дознајте повеќе.
Најпродавани
 • Најпродавани
 • Препорачани
 • Распродажба

Backpack trolley – ранец со тркала

5,900.00 ден
Backpack trolley е специфичен ранец кој ја комбинира формата со функционалноста во однос на дизајнот и употребата. Имено, ранецот е
-60%
Бела
Сребрена
Close

CounterStore – сад за кујнски прибор

990.00 ден2,490.00 ден
 • Одржување: Организерот се чисти со сува крпа Даската за сечење може да се мие во машина за садови
Croco
Карбон
Кафеава
Крем
Портокалова
Целосно-црна
Црна
Close

Cascade Wallet

2,990.00 ден3,690.00 ден
Cascade Wallet има механизам за исфрлање на картички кој им овозможува на вашите картички да се лизгаат со едноставно притискање

Florida – спортска торба

2,290.00 ден 1,145.00 ден
Florida е спортска торба, која е изработена без PVC, а содржи преден дел со патент, внатрешни прегради, странична преграда за

Essentials 3-side grater – ренде (21 см)

398.00 ден 199.00 ден
 • Материјал: нерѓосувачки челик
 • Одржување: се препорачува рачно миење
 • Димензии: 10 x 10 x 21 см

EasyStore™ – држач за тоалетна хартија со четка за вц шолја

4,490.00 ден
 • Материјал: нерѓосувачки челик
 • Димензии: 76 x 17.5 x 23.5 cm
 • Одржување: EasyStore™ - држачот се чисти рачно со влажна крпа Flex™ Steel - држачот се чисти рачно со влажна крпа, додека четката жешка сапуница

KJ – сет за сервирање

1,690.00 ден 1,290.00 ден
Сет за сервирање кој се состои од три црни чинии, поставени на подлога од бамбусово дрво. Висината изнесува 6 сантиметри,
-50%
Бела
Розева
Close

Vibe – Безжичен звучник

1,690.00 ден 845.00 ден
 • Стилски и модерен
 • Пуштајте музика до 5 часа
 • Звучник со висок квалитет
 • Димензии: 6.0 x 6.0 x 6.0

Bobby Compact & Bobby Bizz

Ранци со заштита од кражби

Bobby Compact и Bobby Bizz ранците ви овозможуваат да ги чувате вашите работи на сигурно и безбедно место за време на патувањата.

СЛЕДЕТЕ НÈ НА FACEBOOK

Реализирани проекти

Погледнете ги нашите реализирани проекти кај клиенти