Политика

АКО ГИ ЧУВА ПОЛИЦИЈА КАКО МОЖЕ ДА СЕ НАРОДНИ ПРАТЕНИЦИ

Претседателот на ГРОМ Стевчо Јакимовски на гостувањето во емисијата "Во Центар" кај Васко Ефтов изјави: "Овие пратеници немаат никаков кредибилитет, не се народни пратеници. Какви...

Скопје

Скопје се гуши – вечерва се дише отровен воздух

Скопје се гуши во отровен воздух - мерните единици и вечерва покажуваат енормно загадување граѓаните буквално - дишат отров. Според мерната станица на апликацијата „Mој...

СВЕТ

Сцена

Халид Бешлиќ опериран во Германија

Популарниот пеач од Босна и Херцеговина Халид Бешлиќ, направи реконструктивна операција на носот. Пренесува Дневни Аваз 65-годишниот пеач опериран е во една германска болница, а...

ДАРКО ЛАЗИЌ СЕ БОРИ ЗА ЖИВОТ: Српскиот пејач во критична состојба...

Српскиот пејач Дарко Лазиќ, кој утринава доживеа страшна несреќа на автопат во Србија, шест години нема возачка дозвола, а во моментите додека возел бил...

Видео: Погледнете како изгледаше првата проба на Македонскиот претставник на Евровизија,...

Македонскиот претставник „Ај Кју“ ја почувствува сцената на која ќе се одржи годинашната „Песна на Евровизија“ во Лисабон, на која ја имаше својата прва...

Japan porn video free sex video cheap gymshark Yoga clothing Shopping cheap swissgear backpack cheap tumi backpack News cheap anello backpack cheap hydro flask Water bottle National news