19 Јануари, 2019
0.2860
    ALK 8300.96    -1.19%     GRNT 825    -1.05%     KJUBI 1543    -2.96%     KMB 5320    -0.58%     MPT 50000    -0.09%     MTUR 5050    -0.98%     OHB 6599.5    -0.01%     OKTA 4500    0%     RZLV 73    2.82%     STB 1244.42    -1.55%     STIL 118    -7.09%     TEL 302    0%     TNB 14989.86    -0.01%     UNI 2145    2.97%
(ГАЛЕРИЈА) Скопје и Македонија го обележаа Водици, од граѓаните пратена порака за името

(ГАЛЕРИЈА) Скопје и Македонија го обележаа Водици, од граѓаните пратена порака за името

Анѓушев: Сите избори негативно влијаат врз економијата

Анѓушев: Сите избори негативно влијаат врз економијата

25 годишниот Кристијан од Скопје го извади светиот крст од водите во Вардар

25 годишниот Кристијан од Скопје го извади светиот крст од водите во Вардар

За текстилците нема празник-делник: На работа се оди и на Водици

За текстилците нема празник-делник: На работа се оди и на Водици

Кинолозите ја расчистија дилемата: На македонска или српска раса припаѓа шарпланинецот кој Вучиќ му го подари на Путин

Кинолозите ја расчистија дилемата: На македонска или српска раса припаѓа шарпланинецот кој Вучиќ му го подари на Путин

Перпетуална обврзница: Како „Унибанка“ ќе влезе во корпоративната историја на Македонија?

Перпетуална обврзница: Како „Унибанка“ ќе влезе во корпоративната историја на Македонија?

Кина станува телекомуникациски лидер-постепено воведува 5G мрежа

Кина станува телекомуникациски лидер-постепено воведува 5G мрежа

Ако патувате, внимавајте на овој патен правец-има одрони

Ако патувате, внимавајте на овој патен правец-има одрони

Илија Блажевски и годинава го фати крстот положен во Вардар од железниот мост

Илија Блажевски и годинава го фати крстот положен во Вардар од железниот мост

Најнови вести

Кина станува телекомуникациски лидер-постепено воведува 5G мрежа

19 Јануари, 2019

Најмногубројната земја на планетата ги проширува технолошките способности, што ќе ја зацврсти на врвот на производството и развој на вештачка интелигенција.Кина во 2019 та година ќе има водечки телекомуникациски мрежи во светот, а нејзината комуникац

Ако патувате, внимавајте на овој патен правец-има одрони

Ако патувате, внимавајте на овој патен правец-има одрони

(ГАЛЕРИЈА) Скопје и Македонија го обележаа Водици, од граѓаните пратена порака за името

(ГАЛЕРИЈА) Скопје и Македонија го обележаа Водици, од граѓаните пратена порака за името

Анѓушев: Сите избори негативно влијаат врз економијата

Анѓушев: Сите избори негативно влијаат врз економијата

Илија Блажевски и годинава го фати крстот положен во Вардар од железниот мост

Илија Блажевски и годинава го фати крстот положен во Вардар од железниот мост

25 годишниот Кристијан од Скопје го извади светиот крст од водите во Вардар

25 годишниот Кристијан од Скопје го извади светиот крст од водите во Вардар


NCS NEWS web Ncs Shopping free sex video cheap Ncs swissgear backpack Asian sex video cheap Ncs tumi backpack cheap Ncs fjallraven backpack cheap Ncs hydro flask Water bottle NCS European News Web cheap Ncs gymshark Yoga clothing