КОМБУХА ЕКСТРАКТ

1490 ден.

Екстрактот од комбуха на БИОНАТУРАЛ е целосно природен додаток на исхраната кој ја стимулира работата на црниот дроб и претставува вистинско решение за замастениот црн дроб и другите нарушувања на неговата функција.

НАРАЧАЈ

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА: 2+1 ЕКСТРАКТ ОД КОМБУХА

Нарачајте две шишиња Комбуха Екстракт за само 1990ден и добијте едно гратис.

НАРАЧАЈ

Latest Products

Зошто ЕДШОП?

Компанијата ЕДШОП активно работи во Македонија, Албанија и Косово веќе 8 години.
Продажба на висококвалитетни уникатни производи од познати брендови од Европа.
ЕДШОП е горд на илјадниците задоволни клиенти, чиј број постојано расте.
100% Безбедно купување

100% Безбедно купување

Брза и сигурна испорака

Брза и сигурна испорака

Гарантиран квалитет

Гарантиран квалитет

Best Sellers