fbpx
Бесплатна достава
За нарачки над 2.000ден.
Рок на испорака 2-3 работни денови.
Плаќање без ризик
Плаќање на врата при достава
24/7 Поддршка
Професионална помош при избор на производ.
Вие пред се!
Вашите барања на прво место!

Најнови

Најпродавани

Чешми, туш батерии

Алат

 • Додадовте продукт во кошничка:

  Индустриски фен 2000w INGCO

  -12%

  Индустриски фен 2000w INGCO

  Спецификации:

  • МОЌНОСТ 2000 W
  • НАПОН 220-240V ~ 50Hz
  • ТЕМПЕРАТУРА 350 ° C / 550 ° C
  • ПРОТОК НА ВОЗДУХ 300/500 L / min
  • РАЧКА ОБШИЕНА СО ГУМА ЗА ЛЕСНА УПОТРЕБА
  • ВКЛУЧЕНИ СЕ 1 ШПАКЛА И 4 РАЗЛИЧНИ ДИФУЗЕРИ
  • ТЕЖИНА 1.10 kg
  1.300,00 ден 1.150,00 ден
 • Додадовте продукт во кошничка:

  Пегла за пластични цевки 800w INGCO

  -31%

  Пегла за пластични цевки 800w INGCO

  Спецификации:

  • МОЌНОСТ 1 800W
  • НАПОН 220 ~ 230V
  • ТЕРМОСТАТ 0 – 300 ° C
  • СОДРЖИ 6 РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ
   НА ДОДАТОЦИ 16,20,25,32mm
  2.900,00 ден 1.990,00 ден
 • Додадовте продукт во кошничка:

  Циркулар за метал INGCO

  Циркулар за метал INGCO

  Спецификации:

  • НАПОН 220V-240V ~ 50-60Hz
  • МОЌНОСТ 2400 W
  • MAX ДИАМЕТАР НА ДИСК 355×25.4x3mm
  • ВРТЕЖИ 3900 rpm
  • МОЖНОСТИ ЗА СЕЧЕЊЕ
  • ОКРУГЛИ ТУБИ ø100
  • КОЦКАСТИ ТУБИ 100×100
  • МАСИВНО ЖЕЛЕЗО ДО 50 mm
  • ТЕЖИНА 16.00 kg
  5.900,00 ден
 • Додадовте продукт во кошничка:

  Циркулар 2000w INGCO

  Циркулар 2000w INGCO

  Спецификации:

  • МОЌНОСТ 2000 W
  • НАПОН 220 V-240 V
  • ВРТЕЖИ 4 200rpm
  • ДИАМЕТАР НА ПИЛА ø305mm
  • МОЖНОСТИ ЗА СЕЧЕЊЕ 0ºx 90º: 85x185mm
  • ДЛАБИНА НА СЕЧЕЊЕ СО
  • СПУШТЕНА МАСА 55 mm
  • АГОЛНО И КОСО СЕЧЕЊЕ 0-45°ЛЕВО/ДЕСН
  • РАБОТНА МАСА 46x38cm
  • ТЕЖИНА 19.0 Kg
  18.500,00 ден
 • Додадовте продукт во кошничка:

  Циркулар 1600w INGCO

  Циркулар 1600w INGCO

  Спецификации:

  • МОЌНОСТ 1600 W
  • НАПОН 220 V-240 V
  • ВРТЕЖИ 2 800rpm
  • ИНДУКЦИСКИ МОТОР
  • ДИАМЕТАР НА ПИЛА ø305mm
  • МОЖНОСТИ ЗА СЕЧЕЊЕ 0ºx 90º: 60x185mm
  • ДЛАБИНА НА СЕЧЕЊЕ СО
  • АГОЛНО И КОСО СЕЧЕЊЕ 0-45°ЛЕВО/ДЕСН
  15.900,00 ден
 • Додадовте продукт во кошничка:

  Столбна дупчалка 350w INGCO

  -31%

  Столбна дупчалка 350w INGCO

  Спецификации:

  • НАПОН 220-240V ~ 50Hz
  • МОЌНОСТ 350W
  • ВРТЕЖИ 580-2650 rpm
  • БРЗИНИ 5
  • ФУТЕР 13mm
  • ДЛАБИНА ДО 50mm
  • ДИАМЕТАР НА СТОЛБ 46mm
  • РАБОТНА МАСА 160×160 mm
  • ПОДЛОГА ЗА ФИКСИРАЊЕ 314×200 mm
  • ПОДЕСЛИВА РАБОТНА МАСА
  • ТЕЖИНА 19.00 kg
  9.000,00 ден 6.200,00 ден

Санитарија


cheap swissgear backpack News web cheap hydro flask Water bottle News European News Web European websites cheap yeti cup cheap fjallraven backpack cheap gymshark Yoga clothing free sex video