Bashkë me pranverën, ju sjellim ofertat!


Përfitoni dekoderin Dhuratë për abonime mbi 6 muaj në platformën Tokësore ose Satelitore

Zbulo ofertën

Sonte në Tring

asc

Më shumë shpejtësi interneti,
çmim më i lirë!


Shpejtësi interneti deri në 50 Mbps
duke filluar nga 1,190 lekë

Zbulo ofertën

Të gjithë kampionatet
1 abonim të vetëm

Përjetoni emocionet e futbollit live si të ishit ulur në stolat e stadiumit!

7 kampionatet më të dashur futbollistik
Mbi 500 ndeshje ekskluzive
Mbi 800 orë aksioni në fushë

Zbulo më shumë

FËMIJË

Personazhet më të dashur për fëmijë

Luani, argëtoheni dhe mësoni me ta

më shumë

Kudo ku jeni, Shqipëria vjen tek ju përmes ekranit të Tring!


Shijoni programacionin e larmishëm të 100 kanaleve për të gjithë familjen në My Tring IPTV!

Zbulo më shumë

onDemand

Një videotekë e pasur për t'u parë kur ju dëshironi
 

Instafood
Masha dhe Ariu
Artist Tak Fak
Familja Kuqezi
Fi
Nusja nga Stambolli
Dashuri e pafund
Mëso më shumë


National news Texas Rangers Team Pro Shop European News Web Air Max Outlet Online Italia Kevin Durant Shoes For Sale free sex video klima, energi Golden State Warriors Jerseys Japan porn video Asian sex video