A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.al

STORY

TeksteShqip

SOT

Natalia Oreiro

mbush sot

42 vjeç

Özcan Deniz

mbush sot

47 vjeç

Tunisiano

mbush sot

40 vjeç

Juliana Pasha

mbush nesër

39 vjeç

Enkelejda Arifi

mbush nesër

45 vjeç

Ernest Koliqi

përkujtohet nesër

në 116 vjetorin e lindjes

Briz Musaraj

mbush nesër

33 vjeç

Bekim Kastrati

mbush nesër

44 vjeç

KMC

mbush nesër

27 vjeç

Al Bano

mbush nesër

76 vjeç

Ace Yah

mbush nesër

25 vjeç

Qendrim Lutfiu

mbush nesër

33 vjeç

Cher

mbush nesër

73 vjeç

📈 Më Të Klikuarit e Javës

Doruntina Shala, TAYNA (emri skenik) eshte nje kengetare/repiste nga qyteti i Prizrenit por jeton ne Prishtine. Ajo eshte cilesuar si nje nder kengeta...
Feronit Shabani i njohur me nofken Fero eshte nje reper i njohur tashme ne estraden shqiptare. Ne fillim te karrieres se tij ai nuk e pati shperthimin...
Dhurata Murturi e njohur per publikun si Dhurata Dora lindi ne Nurenberg te Gjermanise ku ka jetuar se bashku me familjen. Shkollen fillore e ka perfu...
Këngëtarja Orhidea Latifi është pjesë e OnRecords dhe të gjithë e njohin si Kida. Ajo jeton në Prishtinë me prindërit e saj. Më datë 11 Janar 2014,...
Emri i vertetë Rigels Rajku, por njihet nga te gjithe si Noizy. Ka nenshkruar konkrate me kompanine e famshme "Universal Music" dhe tashmë Noizy është...
Një ndër femrat më të bukura të ekranit shqiptar është Jonida Vokshi. Vajza me shumë talente ka një bukuri natyrale për të cilën shpesh herë komentohe...
Këngëtarja Rina Balaj është pjesë e OnRecords, dhe të gjithë e njohin si Rina. Në vitin 2015, Rina Balaj merr pjesë në X Factor Albania 4. Më da...
Qe ne moshe te vogel ka patur deshiren per te kenduar dhe nuk privohej aspak nga ambjentet qe e rrethonin. Ishte pjanistje Nora Cashku e cila e degjoi...
Trim Ademi I njohur si Capital-T kreu shkollën e mesme pranë Gjimnazit “Sami Frashëri“ në Prishtinë. Dashuria për muzikën i lindi si duket me ndihmën ...
Pas shumë sukseseve në Gjermani dhe Evropë, Butrinti prezentohet para publikut shqiptar, me super-hitin "Ki Me Lyp". Me punën e palodhshme, talentin, ...

🔝 TopSpot 100

» Renditja e Plotë »

📊 Votimi i Javës

Rreperi Më I Mirë Në Trevat Shqiptare?
Votimi i Javës: 13-19 Maj 2019  

(34%, 100 vota)
(23%, 67 vota)
(19%, 56 vota)
(12%, 36 vota)
(11%, 34 vota)
(1%, 4 vota)

Numri i Votave: 297

Pjesëmarrja në Votim:

Anketa u Krijua nga:  DonMarjo

Më shumë votime »


🔜 Videoklipe Së Shpejti ⌛

“N'hood”

NewTones Feat. BIGI

2019-05-18T18:00:00

“Lulkuqe E Pashtrikut”

Gold Ag Feat. Hysni Klinaku

2019-05-26T18:00:00

“Zemren Gure”

Sabri Fejzullahu

së shpejti...

“Mamacita”

S4MM

së shpejti...

“Venus”

Silvi Fort Feat. Era

së shpejti...

“Deja Vu”

Kida Feat. Lyrical Son

së shpejti...

“You Know Me”

Cozman

së shpejti...

“S.M.A”

Fuego

së shpejti...

“Casanova”

Eddy J

së shpejti...

“La Reina”

Dafina Zeqiri

së shpejti...

» Më shumë video »

🆕 Të Rejat E Fundit


Baseball News web BLACK FRIDAY NCS Shopping DEALS. Dynamo, Kiev cheap off white National news xxx video free sex video power tools for sale cheap hydro flask