Ofertat e ditës

Zanetti - Multicooker Touchscreen

Zanetti nuk është luks, është një domosdoshmëri!

11 994 Lekë 19 990 Lekë -40%

Nxitoni! Oferta përfundon në:

Shtrydhese agrumesh Inoksi

13 990 Lekë 19 990 Lekë

Nxitoni! Oferta përfundon në:

Shtrydhese Agrumesh Profesionale

13 990 Lekë 19 990 Lekë

Nxitoni! Oferta përfundon në:

Shtrydhese agrumesh manuale + Gote

6 990 Lekë 11 990 Lekë

Nxitoni! Oferta përfundon në:

Pajisje Buke DSP

Pajisje buke DSP me më shumë programe se gjithë të tjerat!Pajisja ideale për të bërë bukë të...

11 990 Lekë 14 990 Lekë

Nxitoni! Oferta përfundon në:

Masazhues fytyre - Energy Bar

Masazhuesi i fytyres qe ju stimulon qarkullimin e gjakut dhe prodhimin e kolagjenit do te jete...

1 590 Lekë 1 990 Lekë

Nxitoni! Oferta përfundon në:

Mbajtese Enesh

1 790 Lekë 2 490 Lekë

Nxitoni! Oferta përfundon në:

Smoothie DSP 2 ne 1

4 490 Lekë 5 990 Lekë

Nxitoni! Oferta përfundon në:

Pastrues lekure me vakum - DSP

Ky pastrues ju mundeson lekure te paster, te bute dhe plot shkelqim.

2 790 Lekë 3 990 Lekë

Nxitoni! Oferta përfundon në:

SMART FITNESS & TONING -EMS

"EMS eshte e pandashme nga stervitja ime ditore" - CR7 Pajisja Inovatore EMS (Electric Muscle...

1 990 Lekë 4 990 Lekë

Nxitoni! Oferta përfundon në:

Xiaomi Redmi 5A 2/16

Global Version Xiaomi Redmi 5A, 2GB RAM, 16GB ROM, Ekran 5.0" HD, Smartphone Snapdragon 425 Quad...

12 990 Lekë 14 990 Lekë

Nxitoni! Oferta përfundon në:

Set Hot Shapers - Brez dhe Strece

2 490 Lekë 3 490 Lekë

Nxitoni! Oferta përfundon në:

Set per Depilim me Dyll

1 990 Lekë 2 990 Lekë

Nxitoni! Oferta përfundon në:

Tenxhere Multicooker MONTECASA

DHURATE: Recetat e gatimit Sita e gatimeve me avull

5 990 Lekë 7 490 Lekë

Nxitoni! Oferta përfundon në:

Hekur Max

3 490 Lekë 5 990 Lekë

Nxitoni! Oferta përfundon në:

Shtrydhese DSP KJ3003

6 490 Lekë 9 990 Lekë

Nxitoni! Oferta përfundon në:

Shtrydhese Shege dhe portokalli

6 490 Lekë 9 990 Lekë

Nxitoni! Oferta përfundon në:

Tenxhere guri me kapak inoksi dhe qelqi...

Tenxhere Guri me kapake inoksi dhe xhami20 cm - 1,790 Leke24 cm - 1,990 Leke26 cm - 2,290 Leke28...

1 790 Lekë 2 400 Lekë

Nxitoni! Oferta përfundon në:

Hekur Rrobash Max

3 490 Lekë 5 990 Lekë

Nxitoni! Oferta përfundon në:

Produkte të reja

Më të shitura

produkte të rastit

Power Magnetic Posture Support
1 290 Lekë 1 990 Lekë
Kosmo-Disk Classic
1 090 Lekë 1 990 Lekë
Solette Gel për thembrat
990 Lekë 1 990 Lekë
Kafe Filtër KMix
14 990 Lekë
Shtrydhëse profesionale shege dhe...
17 990 Lekë 22 990 Lekë
Makinë Rroje - Gemei 3në1
1 490 Lekë 2 490 Lekë
Zierëse Me Avull (Me 2 Kate)
2 490 Lekë 2 990 Lekë
Shtrydhese agrumesh Inoksi
13 990 Lekë 19 990 Lekë
Kostum Sauna Unisex
1 990 Lekë 2 990 Lekë
Hekur Rrobash Max
3 490 Lekë 5 990 Lekë
Reçipeta silikoni Push-Up
1 790 Lekë 2 490 Lekë
Fund Slim’n Lift
1 490 Lekë 1 990 Lekë
Kufje Sportive Wireless KD-T8
1 990 Lekë 2 990 Lekë
Set Brez & Streçe Hot Shapers
2 490 Lekë 3 490 Lekë
Shtrydhese Shege dhe portokalli
6 490 Lekë 9 990 Lekë
Makine Qethese 8ne1
2 990 Lekë 3 990 Lekë
Brez Hot Shapers
1 490 Lekë 1 990 Lekë
Xiaomi Mi Max
31 990 Lekë
Android Tv Box
5 990 Lekë 7 990 Lekë
Depilator Gemei 3 Në 1
2 990 Lekë 3 990 Lekë
Mbajtese Enesh
1 790 Lekë 2 490 Lekë
Set Remax
3 990 Lekë
Xiaomi Mi 4c-2GB/16GB
23 990 Lekë 29 990 Lekë
Boks me Bluetooth Q3
2 490 Lekë 3 490 Lekë
Bloody Commander ML16 Gaming Mouse
4 990 Lekë 5 990 Lekë
Brazilian Secret
799 Lekë 1 990 Lekë
Stilues Flokësh GM-2933
2 490 Lekë 3 290 Lekë
Xiaomi Redmi 5A 2/16
12 990 Lekë 14 990 Lekë
Smoothie DSP 2 ne 1
4 490 Lekë 5 990 Lekë
MP3 Me Bluetooth BT-X5
2 290 Lekë 3 490 Lekë
Depilator Lescolton
17 990 Lekë
Multi-Styler Sokany 4in1
2 990 Lekë 3 990 Lekë
Depilator Me Pe Gemei
2 290 Lekë 2 990 Lekë
Xiaomi Redmi 3 Pro-3GB/32GB
24 990 Lekë 29 990 Lekë
Zanetti - Multicooker Touchscreen
11 994 Lekë 19 990 Lekë -40%
Tenis
990 Lekë
Pajisje për Kokoshka- First Austria
2 490 Lekë 3 490 Lekë
Xiaomi Redmi Note 3-3GB/32GB
28 990 Lekë 31 990 Lekë
Doogee Mix Lite
15 990 Lekë
Instyler Rotating Iron
2 990 Lekë 4 990 Lekë
Grilë FA-5344
5 790 Lekë
Mashë automatike GW-360
2 990 Lekë 4 490 Lekë
Shtrydhese agrumesh manuale + Gote
6 990 Lekë 11 990 Lekë
Qese Rrobash Me Vakum
990 Lekë 1 490 Lekë
California Beauty
1 490 Lekë
Krehër Elektrik
2 990 Lekë 5 990 Lekë
Xhezve Elektrike Sonifer
1 990 Lekë 2 490 Lekë
Hekur Rrobash FUEGO KY-226
2 990 Lekë 3 990 Lekë
Shtrydhese DSP KJ3003
6 490 Lekë 9 990 Lekë
Makinë Qethëse Dixhitale Gm-801
2 990 Lekë 4 990 Lekë
Korrigjues Hunde
790 Lekë 1 990 Lekë
Tenxhere MultiCooker French Chef
7 990 Lekë 9 990 Lekë
SMART FITNESS & TONING -EMS
1 990 Lekë 4 990 Lekë
Hekur Rrobash DSP
2 990 Lekë 3 990 Lekë
Xiaomi Redmi Note 4
31 990 Lekë
Pastrues i Pushit të Rrobave
1 490 Lekë 2 490 Lekë
Controller (Leve)
1 490 Lekë 1 990 Lekë
DEKODERI TOKËSOR DVB T2
2 990 Lekë 3 990 Lekë
Kombinat Ushqimi 7 ne 1 - DSP
5 990 Lekë 7 990 Lekë
Shtrydhëse Imaco JE26FC
7 990 Lekë 11 990 Lekë
Blender DSP 2në1
5 490 Lekë
Hekur Max
3 490 Lekë 5 990 Lekë
Tenxhere Multi-cooker First Austria
12 990 Lekë 16 990 Lekë
Bazeus Cable
2 690 Lekë
Powerbank Proda
4 490 Lekë
Hekur Vertikal - Sokany
3 990 Lekë 5 490 Lekë
Trupore Hot Shapers
1 790 Lekë 2 990 Lekë
Hot Shapers Kanatjere Unisex
1 990 Lekë 2 490 Lekë
Xiaomi Mi Max-3GB/16GB
29 990 Lekë 33 990 Lekë
KREHËR ELEKTRIK – 2 IN 1 IONIC
2 790 Lekë 3 990 Lekë
Samurai Pro
690 Lekë 1 290 Lekë
Maskë E Zezë
790 Lekë 1 990 Lekë
Set Tiganësh Guri – Orange Stone
3 990 Lekë 4 990 Lekë
Mbajtese Telefoni
1 990 Lekë
Tostier Sokany
2 490 Lekë
Shtrydhëse Slow Juicer Ariete
19 990 Lekë 24 990 Lekë
Pajisje Buke DSP
11 990 Lekë 14 990 Lekë
Set per Depilim me Dyll
1 990 Lekë 2 990 Lekë
DOOGEE F5 4G DUAL SIM
20 990 Lekë 23 990 Lekë

Latest posts

Rregjistrohu për Newsletter

Informohu mbi të rejat më të fundit rreth ofertave tona speciale


Japan porn video cheap anello backpack National news cheap hydro flask Water bottle Asian sex video European News Web cheap off white Sportswear cheap yeti cup free sex video News web