String art "Love" Të Reja
String art "Love" eshte nga produktet tona me interesante, e cila jep nje pamje mjaft te bukur te nj..
4,500 LEK
Kompozim me trëndafila dhe luleborë Të Reja
"Kompozim me trëndafila dhe luleborë" eshte nje nga sugjerimet tona nese dikujt doni ti tregoni past..
6,000 LEK
Pikturë "Fole dashurie" Të Reja
Se ti... je zog i shpirtit tim, foleja ime e ngrohte.Kanavac i pikturuar, ku foleja eshte ndertuar n..
3,000 LEK
Kompozim me lule në kuti Të Reja
Per personat qe e dashurojne te bukuren, nje kompozim plot ngjyra.Permasat e kutise 16x16x 23 cm.Lar..
6,000 LEK
Copëz natyre në qelq Të Reja
Natyra na i ka falur të gjitha ! Na mbetet vetëm ti shijojmë.Copëz natyre në qelq është një kom..
5,000 LEK
Kompozim "Vallëzim lulesh" Të Reja
Një kompozim që duket si vallëzim lulesh !Dimensionet : 25 x 25 cm. Çmimi i produktit 3000 lekë të ..
3,000 LEK
Kompozim "Baby girl" Të Reja
Për një princeshë të shumëpritur !Kompozim "Baby girl" është një kombinim me trëndafila, orkide..
6,000 LEK
Pikturë "Dimër në oaz" Të Reja
Jemi oazi emocioneve, por dhe natyrë dashës !Pikturë "Dimër në oaz" eshte e realizuar me akrilik, mb..
3,500 LEK
Kompozim "Dashuri e ëmbël" Të Reja
Të dua ashtu sic arushi do mjaltin ! :)Dashuria është një ledhatim i butë, e ëmbël, përkujdesje, e b..
6,500 LEK
Me brishtësinë e tulipanëve thjeshtësinë e gerberave ky kompozim në kuti shpreh ndjenjat e miqësisë ..
3,000 LEK
Gushore te personalizuara per bebe vajzaPermasa 20 x 30 cmE personalizueshme ( te vendoset teksti pe..
700 LEK
Mesazhi personal shkruhet ne leter papirusi me 3 cm. Ne levoren e arres, te ngjyrosur vendoset mesa..
500 LEK
Stilolaps me kuti druri është ndër produktet që ne e sugjerojmë jo vetëm si dhuratë zyrtare, por edh..
2,000 LEK
Gjallëria është sekreti i të shijuajit momentet e papërsëritshme të ditës. Jemi këtu për t'ju shtuar..
3,500 LEK
Dhurata eshte nje jastek zemer i qedisur me dore Jasteku eshte i punuar me cope lino te qepur e ..
3,500 LEK
Punimi eshte i grafikuar dhe printuar ne permasa te kerkuara nga ju. Teksti dhe fotoja juaj dizenj..
2,500 LEK
Kalendari eshte i personalizueshem me imazhin tuaj qe vjen i ngarkuar ne hapesiren perkatese. Ne nde..
600 LEK
Pershkrimi: Kompozim me orkide ne akuarium qelqi. Cmimi 3000 leke te reja. Porosia per 24 ore. ..
3,000 LEK
Jasteku eshte i realizuar ne menyre artizanale, qëndisur me dorë ne punim kryq.Permasat e jas..
4,500 LEK
Kjo dhurate eshte konceptuar si nje krijim me disa elemente te personalizuara enkas per personin, ..
7,000 LEK
Nje dhurate e personalizuar per mamin. Jasteku ka permasat 45 x 45 cm, eshte i qendisur me makine, n..
3,500 LEK
Jasteku eshte një punim i veçante artizanal,  i realizuar me punim dore ( qendisje pune kryq), ..
4,500 LEK
Ka disa momente aq të çmuara, të ruajtura në një shkrepje aparati, që me kalimin e kohës marrin ed..
3,000 LEK
Do donit ta shoqëronit çdo ditë në udhetim të dashurin/ dashurën tuaj? Dhuroni këtë varëse çelësas..
2,500 LEK
Thonë  se dashuria e vërtetë bëhet  nuk zbehet në largësi. Lidhja bëhet e..
3,500 LEK
Ky produkt përmban një kuti dhuratash e punuar në menyrë artizanale, një busull druri dhe një varëse..
4,200 LEK

free sex video cheap swiss gear backpack cheap gymshark clothes 股票行情 Køb Adidas Ncs 大胸美女图片 free sex movie Video porno Dinamo-Minsk News