Si u martuar Loredana me ‘djalin e hallës’ Mozzik dhe sollën në jetë një fëmijë

Gramoz Aliu i njohur si Mozzik është një nga reperët shqiptarë më të komentuar. Së fundmi përveç muzikës, me të cilën ai godet gjithmonë,...

Dëshmia e Thaçit në Gjykatë: VV donte të na vriste, siç i vranë LDK’në

Fundi i dhjetorit të vitit të kaluar e gjeti Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçin para Gjykatës. Ai u ftua si dëshmitar, lidhur me rastin...

Në një ditë: Dhjetëra aksidente e të arrestuar, mbi një mijë tiketa trafiku

Policia e Kosovës përmes raportit të saj 24 orësh ka njoftuar për gjitha ngjarjet që kanë ndodhur në vend. Gjatë një ditë të plotë...

Latest Posts

Si u martuar Loredana me ‘djalin e hallës’ Mozzik dhe sollën në jetë një fëmijë

Gramoz Aliu i njohur si Mozzik është një nga reperët shqiptarë më të komentuar. Së fundmi përveç muzikës, me të cilën ai godet gjithmonë,...

Dëshmia e Thaçit në Gjykatë: VV donte të na vriste, siç i vranë LDK’në

Fundi i dhjetorit të vitit të kaluar e gjeti Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçin para Gjykatës. Ai u ftua si dëshmitar, lidhur me rastin...

Në një ditë: Dhjetëra aksidente e të arrestuar, mbi një mijë tiketa trafiku

Policia e Kosovës përmes raportit të saj 24 orësh ka njoftuar për gjitha ngjarjet që kanë ndodhur në vend. Gjatë një ditë të plotë...

Për herë të tretë radhazi: Zvicra, shteti më i mirë në botë

Kjo është hera e tretë me radhë që Zvicra renditet e para në Shtetet më të mira në botë. Për herë të tretë me...

Teuta Krasniqi shkëlqen në fotosesionin e ri

    Teuta Krasniqi ka ardhur me një fotosesion të ri. Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi e ka realizuar një fotosesion të ri në të cilin...

Popular Categories

Si u martuar Loredana me ‘djalin e hallës’ Mozzik dhe sollën në jetë një fëmijë

Gramoz Aliu i njohur si Mozzik është një nga reperët shqiptarë më të komentuar. Së fundmi përveç muzikës, me të cilën ai godet gjithmonë,...

Dëshmia e Thaçit në Gjykatë: VV donte të na vriste, siç i vranë LDK’në

Fundi i dhjetorit të vitit të kaluar e gjeti Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçin para Gjykatës. Ai u ftua si dëshmitar, lidhur me rastin...

Në një ditë: Dhjetëra aksidente e të arrestuar, mbi një mijë tiketa trafiku

Policia e Kosovës përmes raportit të saj 24 orësh ka njoftuar për gjitha ngjarjet që kanë ndodhur në vend. Gjatë një ditë të plotë...

Për herë të tretë radhazi: Zvicra, shteti më i mirë në botë

Kjo është hera e tretë me radhë që Zvicra renditet e para në Shtetet më të mira në botë. Për herë të tretë me...

Teuta Krasniqi shkëlqen në fotosesionin e ri

    Teuta Krasniqi ka ardhur me një fotosesion të ri. Aktorja e njohur shqiptare, Teuta Krasniqi e ka realizuar një fotosesion të ri në të cilin...

Ngordhje masive e kafshëve nga të nxehtit në Australi

Një valë ekstreme e të nxehtit në Australi çoi në vdekjen e mbi 90 kuajve të egër, thanë autoritetet. Banorët i gjetën kafshët e ngordhura...
107,889FansLike
2,309FollowersFollow
347FollowersFollow

Instagram

Must Read Stories


Shopping Japan porn video cheap gymshark Yoga clothing News web European News Web cheap fjallraven backpack cheap tumi backpack cheap off white Sportswear cheap anello backpack National news