PRODUKTE TË PËRZGJEDHURA

IDENTIFIKOHU ME NJË KLIKIM

dhe përfito nga ofertat speciale!

Login with InstagramLogin with Google

ME VETËM NJË LARËS & NJË HIDRATUES

Lëkura juaj do ju falenderojë

VITAMINA & MINERALE

Për një organizëm të shëndetshëm!

SHAMPO

Për të gjithë llojet e flokëve

PRODUKTE TË PËRZGJEDHURA

 • Korff - Perfect Balance Krem fytyre Korff - Perfect Balance Krem fytyre
  Shto në Shportë Detaje
 • Shto në Shportë Detaje
 • Shto në Shportë Detaje
 • OFERTË
  50 %
  OFF
  Kurse 2,700 Lekë

  Nuxe – Krem trupi tonifikues

  5,400 Lekë 2,700 Lekë
  Shto në Shportë Detaje
 • Shto në Shportë Detaje
 • OFERTË
  25 %
  OFF
  Kurse 700 Lekë
  Shto në Shportë Detaje
 • Jowae - Hydrating Water Mist 200ml Jowae - Hydrating Water Mist 200ml
  Shto në Shportë Detaje

Përfitoni nga ofertat e shumta të FarmaCity!

Dërgesa në të gjithë Shqipërinë!

ARTIKUJ

Informohuni mbi shëndetin tuaj