Top Lajmet e Ditës

Sa paguhet raporti mjekesor – Ligji per sigurimet shoqerore

Ligji per Sigurimet shoqerore Si llogaritet pagesa për raportet mjekësore dhe për lejet e lindjes 2017 Si llogaritet pagesa për raportet mjekësore dhe për lejet...

Formulari i deklarimit te punonjesve ne Shkp (Modeli i ri 2017)

​Modeli i ri i deklarimit te punonjesve per Tiranen nga Sherbimi kombetar i punesimit. Shkarko formularin online Sipas Shkb, cdo fillim tremujori, cdo punemarres ka...

Kontrata e qerase shembull

Kontrate qeraje shembull per dyqane magazina lokale marre nga nje agjensi imobiliare Si perpilohet nje kontrate qeraje per shtepi me qera dyqane etj.. kontrate per qera kontrate...

Shperblimi i lindjes se femijes

Pervec shperblimit te lindjes se dhene nga bashkia, ekziston edhe Shperblimi i lindjes se femijes i cili jepet nga instituti i sigurimeve shoqerore per...

Top Lajmet e javes

Social

8,298FansLike
6FollowersFollow
0FollowersFollow
1FollowersFollow
358SubscribersSubscribe

Urtësi

Past Stories


性感美女图片 美女明星 National news cheap off white 股票行情 大胸美女图片 News xxx video the north face jacket cheap fjallraven backpack