AKTUALITET

Së shpejti, platforma “Mjekë për Shqipërinë”

Jo vetëm infermierët, por edhe mjekët do të kenë një platformë online ku mund të aplikojnë për t’u punësuar në një nga spitalet apo...

Pyet Mjekun: Dërgoni pyetjen tuaj

Pyetje & Përgjigje

Një hapësirë për lexuesin tonë, nga ku mund të dërgojnë pyetjet dhe shqetësimet e tyre, për të cilat do të marrin përgjigje nga mjekët tanë.

MJEKU JUAJ

Gripi, vlerësoni këshillat mjekësore dhe mos i mësyni vetëm QSUT-së

Tritan Kalo, infeksionist Më pak kakofoni, më pak konfuzion e alarm në masën e popullatës së gjerë. Në Buletinin e Gripit të datës 4 Shkurt...

PYET MJEKUN

Kopertina 11 shkurt 2019

shendeti.com.al

VIDEO

LIFESTYLE

SHENDETI A-Z

STUDIME DHE RAPORTE

DIETA

Çfarë duhet të konsumoni për të forcuar sistemin imunitar? Provoni “dietën...

Përshtati në shqip: Blertina Koka Ndërkohë që sezoni i gripit dhe i ftohjes vazhdon, është mirë të dihet se ajo çka hani ndihmon sistemin imunitar...

FITNESS

Disa këshilla për sportet dimërore

Ilma Lamçe Në stinën e dimrit ato që fliten më shumë janë pushimet dimërore. Sportet e dëborës janë të preferuara nga të gjitha moshat, por...

ESTETIKË

Nuk është puçërr! Ja përse mund t’ju jetë krijuar byc në...

Kur të shfaqet një xhungë e vogël në lëkurë, e kupton lehtësisht kur është puçërr. Por kur të shfaqet në sy? Nëse ju ënjtet...

MJEKËSI ALTERNATIVE

SHENDETI MENDOR

Çaji i malit, ilaç kundër alcajmerit?

Blerina Bombaj, dietologe Kjo sëmundje neuro-sfilitëse prek mbi 30 milionë të moshuar në mbarë botën. Pacientët fillojnë të humbin memorien dhe orientimin me përshkallëzim të...

SHENDETI RIPRODHUES

Hepatiti B kronik, komplikacionet në trup

Infeksioni i hepatitit B mund të jetë akut ose kronik. Infeksioni kronik i hepatitit B zgjat gjashtë muaj ose më shumë. Sistemi imunitar nuk mund...

SHKENCË

Vërtetohet shkencërisht: Njerëzit po hanë plastikë

Përshtati në shqip: Blertina Koka Plastika po kontaminon trupat tanë, konfirmojnë shkencëtarët për herë të parë. Grimca të vogla plastike janë gjetur te çdo pjesëmarrës,...

GJENI MJEKUN TUAJ

FËMIJËT

FEMRAT

MESHKUJT

TË MOSHUAR

KUZHINE

TURIZEM MJEKSOR

VIP SHËNDET

AKTIVITETE


ポルノ映画 cheap tumi backpack xxx movie cheap yeti cups Shopping European News Web Video porno cheap fjallraven backpack European News Web Japan porn video