21 C
Tirana
E hënë, Maj 27, 2019

MEDIALINE KRYESORE

U përfolën për ndarje por foto e Çiljetës hedh poshtë aludimet

Edhe pse nuk e pranuan asnjëherë publikisht, detaje, foto dhe zëra nga miqtë pohuan për një ndarje mes këngëtares dhe futbollistit. Por, në një foto...
- Advertisement -

AKTUALITET

POLITIKE

Shtyhet më datë 2 qershor protesta e rradhës e opozitës bashkuar

Shtyhet protesta e opozitës. Ndonëse ishte vendosur më 31 maj, opozita ka vendosur të shtyjë me dy ditë protestën e shtatë kombëtare. Vendimi është marrë...

INVESTIGIME & NGJARJE NË FOKUS

EKONOMI

OPINIONE

Ndotja në Elbasan dhe thirrja e Mentor Kikisë: Shpëtojini këta njerëz! Kanceri është bërë si gripi

Ndotja në Elbasan dhe thirrja e Mentor Kikisë: Shpëtojini këta njerëz! Kanceri është bërë...

Shpëtojini këta njerëz! Kanceri është bërë si gripi I huazova nga një mik në faqen time në fb këto foto. Jane bërë 2-3 kilometra larg...
Artan Fuga i përgjigjet Ramës: Fol mor burrë

Perlë nga Artan Fuga: Edi Rama në dilemën e Enverit në 1955

Edi Rama në dilemën e Enverit në 1955! "Mutinëria" e pushtetit Një analizë ku detyrohem të shërbej si akademik Në vitin 1953 vdes Stalini me të cilin...
Protesta e opozitës: Rama urdhëron lyerje me graso të shtyllave

Opinion: Nga “kazani” po i vjen fundi

  70 vjet më parë, Gjermania do të miratonte Kushtetutën e saj, në kushte krejt të pazakonta. Grundgesetz-i ose Ligji Themeltar, një dokument i gjatë,...
PARADOKSI: Gjinushi i Shkencave ka 27 vite pa botuar një botim shkencor

Turp o Gjinush Shkence për gjuhën rrugaçërore që përdore

Skënder Gjinushi tregoi se i meriton ironitë dhe talljet për pozicionin që sapo u emëruar. Nuk do t'ja përmendim postin sepse është turp, që ne...
Lubonja "shpërthen" ndaj partive të vogla

Lubonja: Tani kemi sistemin e monoklaturës të oligarkëve

Analisti Fatos Lubonja, duke komentuar protestat e opozitës nga News 24, tha se Rama po përpiqet të eleminojë opozitën, dhe këtë po e bën...
Bllokimi i rrugës në Shkodër: Vjen reagimi i Ramës

Dil o çitjanëzi e thuaji se sa shkolla nuk do bëhen se do paguhet...

Ne si popull jemi i varfêr nga shumë pikëpamje, por për fjalë të urta jemi të pasur. Vendimi i Strazburgut për dëmshpërblimin e ish...
Dy fjalë dhe një këshillë drejtuar Ambasadorit Borchardt

Dy fjalë dhe një këshillë drejtuar Ambasadorit Borchardt

Ditën e sotme u shoqërua një tjetër studente e dyshuar si autorja e shkrimit të parrullës ndaj ambasadorit të OSBE-së Borchardt. Është studente e arkitekturës,...
Gazeta gjermane Bild: Shqipëria kaotike dhe në duart e gansterëve

Jemi kthyer si në kohën e xhaxhit me burgosjet politike

  Nëse do ti thelloheshim për të nxjerrë shifrat ekzakte do ishte një lodhje e kotë sepse ato janë në plan të dytë. Janë me qindra...
Dr. Ana L. Scheer: Kryeministri shqiptar po e çon vendin drejt konfliktit civil

Dr. Ana L. Scheer: Kryeministri shqiptar po e çon vendin drejt konfliktit civil

Dhjetëra mijëra protestues kundër qeverisë janë ndeshur së fundmi me policinë e shtetit në Tiranë. Tubimi rezultoi me dhjetëra protestues të plagosur, shumë arrestime...
Armand Shkullaku: Lëvizja Vetëvendosje do të ketë sukses në vendin tonë

Armand Shkullaku: Lëvizja Vetëvendosje do të ketë sukses në vendin tonë

Për Armand Shkullakun, ardhja e Lëvizjes Vetëvendosje në Shqipëri ka qenë një ide e hershme. Ai thotë se kjo lëvizje do të ketë sukses...
Nja dy llafe për atë "shushkën" që e ka emrin Mogherini

Nja dy llafe për atë “shushkën” që e ka emrin Mogherini

U bë e udhës që prej shumë kohësh, duke shfrytëzuar besimin e shqiptarëve tek politikanët e huaj, që na dalin e na flasin për...

RAJONI

BOTA

PROMOVIME

Në zbulim të historisë dhe bukurive të Valbonës

Në zbulim të historisë dhe bukurive të Valbonës

Vetë emri Valbonë,  siç thonë gojëdhënat, vjen nga një vizitor i huaj,  prift italian, i cili kur erdhi nga Thethi dhe doli në Qafë...

Shikoni pamjet e mrekullueshme të pikës turistike të Gjinarit

Dëbora e rënë gjatë natës ka zbardhur një pjesê të madhe të zonave në vend. Si rrallë herë edhe qyteti i Elbasanit është zgjuar...

Njihuni me 7-vjeçarin që ka fituar 22 milionë dollarë këtë vit

Ky shtatë vjeçar është një gjeni, pasi që në këtë moshë po fiton miliona. Ai është një vloger në Youtube që bën video ku shfaqet...
 Turizmi i borës apo i bardhë ka filluar dhe Valbona po na mirëpret. 

 Turizmi i borës apo i bardhë ka filluar dhe Valbona po na mirëpret 

 Turizmi i borës apo i bardhë ka filluar dhe Valbona po na mirëpret. Valbona të emocionon në çdo stinë, edhe tani në fillimdimri, ajo ka...

SPORT

KËSHILLA SHËNDETI

Si të patsrojmë toksinat e trupit në vetëm 48- orë

Si të patsrojmë toksinat e trupit në vetëm 48- orë

Specat e djegës tani janë në qendër të vëmendjes tek doktorët, për shkak të përfitimeve shëndetësore që i kanë në shëndetin e përgjithshëm si...
Përdorimi i limonit zvogëlon rrezikun e prekjeve nga sëmundjet e zemrës

Përdorimi i limonit zvogëlon rrezikun e prekjeve nga sëmundjet e zemrës

Fruti i limonit përmban një sasi të madhe të vitanimës C çka është shumë e dobishme për trupin tonë. Madje sipas ‘Healthline’ në një...
Çfarë përfitojmë nga të mbajturit lule natyrale në dhomë

Çfarë përfitojmë nga të mbajturit lule natyrale në dhomë

Qendra studimore ‘The American Society for Horticulture Science’ ka kryer një studim që vlerëson nëse bimët kanë ndikim shërues  në personat e sëmurë. Studimi mori...

STIL, SHOU & PIKANTE

U përfolën për ndarje por foto e Çiljetës hedh poshtë aludimet

Edhe pse nuk e pranuan asnjëherë publikisht, detaje, foto dhe zëra nga miqtë pohuan për...

Dështon koncerti i parë i rikthimin të grupit “Spice Girls”

Mbrëmjen që lamë pas grupi i njohur britanik “Spice Girls” u rikthyen së bashku në...

Është bërë nënë por foto me bikini e Zaiminës tregon superlinja

Këngëtarja Zaimina Vasjari ka habitur gjithë ndjekësit me fotografinë që sapo e ka hedhur në...

Pornostarja e njohur bën komentin pikant në foton e Encës

Enca Haxhiu nuk ndalet vazhdon me provokime duke zbuluar asetet e saj dhe duke marrë...

Momente nga dasma “përrallore” e Alban Skënderaj dhe Miriam Cani

Alban Skënderaj dhe Miriam Cani kanë kurorëzuar dashurinë e tyre dhe janë zyrtarisht burrë e...

Gazetarja sportive poston me bikini dhe “thërret verën”

Ludovica Pagani tashmë është shndërruar “yll” i Instagramit. Gazetarja bukuroshe dhe seksi, është imazhi i...

Djali i Beckam lë nam sulmon në festivalin e Kanës të dashurën e tij

Mbërrin drama e parë nga tapeti i kuq i Festivalit të Filmit në Kanë! Rojet e...

Bebe Rexha: E dua trupin tim dhe të pasmet e mëdha

Bebe Rexha gjithmonë është shprehur se e do trupin e saj, pavarësisht formave të kolme. Ndërsa...

Elvana Gjata shfaqet në super formë në fotot e publikuara nga Roma

Elvana Gjata  ka ndarë momente me fansat e saj nga udhëtimi i saj i rradhës...

Grida Duma shfaqet në super formë në dasmën e së motrës

Teksa mbrëmjen e djeshme zhvillohej protesta e opozitës, ku ishin mijëra persona në shesh, te...

National news Womens Sport Shoes Online Shop Køb Adidas Ncs xxx movie Asian sex video Video porno News zamalek, fans Baseball cheap yeti cups