OPINIONE

Shqiptarët dhe planet A, B, C, D për BE-në!

Nga Lutfi Dervishi Plani A, Me mburrje, zyrtarët në Tiranë (druaj dhe në Prishtinë) mëse njëherë dhe gjithmonë publikisht kanë kumtur se Shqipëria, (Kosova) ndryshe nga...

SHËNDETI

Këshilla të thjeshta PER JU HUMANE për të përmirësuar shëndetin tuaj!

Bëni yoga, drejtoni makinën , ngrini pesha, reduktoni karbohidratet , refuzoni pjet, këto janë vetëm disa nga gjërat që do t’ju ndihmojnë të përmirësoni...

ARTIKUJT KRYESORË

100 filmat më të mirë që duhet t’i shikoni para 1...

IMDB, database e të dhënave ndërkombëtare të filmave ka përzgjedhur 100 filmat që duhet t’i shikoni të paktën njëherë në jetë. Filmat nisin nga...

Prindërimi, pse është një detyrë e vështirë

Gëzim, lumturi dhe emocion. Kjo është ajo që duhet të ndjejnë të gjithë prindërit e rinj. Por në realitet shumë herë ndihen të trishtuar,...

AKTUALITET

LIFESTYLE

Nga George Clooney tek Ben Affleck, 10 VIP-at që lënë paratë...

Ndërmjet ceremonive të ndarjes së çmimeve, premierave të filmave dhe sesioneve fotografike disa prej personazheve të famshëm e kalojnë kohën në ambientet e kazinove. Thuajse...

EKONOMI

Ulja e tatim-fitimit, Rama: Kjo lehtësi fiskale do të rrisë punësimin

Me hyrjen në fuqi të paketës së re fiskale, mbi 11 mijë biznese do të përfitojnë ulje të tatim fitimit, nga 15 milionë lekë...

SPORT

Igli Tare “skanon” Cristiano Ronaldon: Ja çfarë përfiton Serie A prej tij

“Në vitin 2019, shpresa është për t’i arritur objektivat tona, që janë kritike për rritjen e klubit. Prej vitesh mundohemi të kthehemi në Champions,...

Buffon, fans i dyshes Mbappe-Neymar: Do të fitojnë Topin e Artë në pesë vitet...

Gianliugi Buffon në një intervistë të dhënë për Eurosport, ka folur për dy shokët e tij të skuadrës, Neymar dhe Kylian Mbappe. Italiani nuk ka...

Agjenti i Hysajt shpërthen ndaj Napolit dhe Ancelottit: Nëse nuk luan…

Mario Giuffredi, agjenti i Elseid Hysajt, ka shpërthyer. Në qendër të polemikave është e ardhmja e futbollistit shkodran, që duket se te Napoli tashmë...

As Ronaldo dhe as Lionel Messi! Ky është lojtari më i kushtueshëm në merkato

As Ronaldo dhe as Lionel Messi! Futbollisti me vlerën më të lartë në merkaton e futbollit është Neymar. Të paktën kështu figuron në të dhënat...

- Advertisement -
Faqe Interneti, Hosting & Domains, Free SSL!

SHKOLLA

Programe Orientuese

KULTURË

- Advertisement -
Loading...

BOTA

KOSOVA

MAQEDONI

- Advertisement -
Loading...

KURIOZITETE

- Advertisement -
Loading...

Ncs's News Asian sex video Ncs Shopping cheap Ncs off white Sportswear Ncs National news cheap Ncs yeti cup NCS European News Web free sex video Japan porn video cheap Ncs hydro flask Water bottle