• |
ide | kryesore

Rama po e bën të pashmangshme dhunën e 30 qershorit

Nëse Edi Rama po lufton verbalisht me opozitën kundër dhunës imagjinare që mund të ngjasë në 30 qershor, ai po …

Videopërgjimi/ Pse nuk jemi dot si austriakët?

Javës që shkoi kryeminisri austriak dha dorëheqjen, sepse korrupsioni i qeverisë doli në publik. Këtë javë kryeministrja britanike njoftoi dorëheqjen …

Kultivuan kanabis, dy të arrestuar në Memaliaj

Policia ka arrestuar dy persona pasi dyshohet se kultivuan 60 kubikëve me fara kanabis në fshatin Buz të Memaliaj. Në …

4 të arrestuar në Fier, mes tyre edhe një grua

Kater persona te shpallur ne kerkim nga policia, jane kapur dhe ndaluar, per t’u perballur tashme me drejtesine. Policia e …

Sot protesta e madhe e opozitës

Opozita zhvillon sot protesten e radhes kunder qeverise dhe kryeministrit Edi Rama, per nje qeveri teknike qe do i hape …


Çështja “Xhisiela”/ Prokuroria mbyll hetimet për djalin e deputetit socialist

Prokuroria e Tiranës ka pushuar hetimet ndaj Rexhep Rrajës, djalit të deputetit socialist Rrahman Rraja, i cili po hetohej në …

Tension brenda NATO-s, SHBA i jep ultimatum Turqisë

SHBA i ka dhënë ultimatum Turqisë, partnerit në NATO. Nëse Ankaraja blen sistemin rus të raketave S- 400, atëherë Uashingtoni …

Basha: Largimi i Ramës, i panegociueshëm

Lulzim Basha pranoi nga Burreli se ndihma dhe kontributi i Gjermanisë dhe SHBA-së për të zgjidhur krizën në vend është …

“Mbretëresha e drogës”/ Pranga 4 trafikantëve shqiptarë në rrjetin që drejtohej nga gra

Nuk është rastësi që emri i koduar i një operacioni policor të zhvilluar nga policia italiane në qytezën e Astit …

Të shtëna me armë në Berat, një i plagosur

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur këtë pasdite në fshatin Fermë-Partizani në Berat. Një shtetas 43-vjeçar i identifikuar nga policia …

Shpëtoi nga rripi i sigurimit, zbulohet emri i shoferit që ra nga 200 metra lartësi

Janë zbuluar detaje të reja nga aksidenti i rëndë i ndodhur gjatë pasdites së sotme në aksin rrugor Librazhd-Elbasan, ku …

Me urdhër të Arta Markut, regjimi 41 BIS në duart e Donika Prelës

Prokurorja e Përgjithshme e Përkohëshme Arta Marku ka urdhëruar drejtuesen e Prokurorisë së Krimeve të Rënda Donika Prelës, që të …

‘Baba Taku’ nderon Kongresin e Përmetit me foton e Enver Hoxhës (VIDEO)

Sot është përkujtuar 75 Vjetori i Kongresit të Përmetit. Në ceremoninë e organizuar me këtë rast u vendosën kurora me …

Protesta e opozitës, Monika Kryemadhi lë porositë: Distancohuni nga dhuna, mos dëmtoni institucionet

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një takim me strukturat e kësaj force politike në njësinë nr 11 në Tiranë …

Aksidenti në Elbasan, banorët e policia hyjnë në lumë për të shpëtuar shoferin (FOTO)

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme tek kthesa e Çezmës së Myftarit, në aksin rrugor Elbasan-Librazhd. Paraprakisht, thuhet se …

Raporti i TCH nga Berlini: Nuk përjashtohet largimi i Ramës

Në një deklaratë të përbashkët për Deutsche Welle-n, Johann David Wadephul, zëvendëskryetar i grupit parlamentar CDU/CSU në parlamentin gjerman dhe …

Aksident/ Furgoni i mallrave bie nga 200 metra lartësi dhe përfundon në Shkumbin

Një aksident rrugor është shënuar pasditen e sotme në aksin Elbasan-Librazhd. Një furgon mallrash ka rënë nga 200 metra lartësi …

Basha: Rama ka vetëm kusari, e ktheu vendin në një humnerë të zezë kriminale

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, duke marrë shkas nga dorëheqja e kryeministres britanike Theresa May, ka bërë një krahasim …

Skënder Gjinushin nuk e mbajnë nervat, debaton me gazetaren: Qenke e eksituar, shko mjekohu… (VIDEO)

Pyetja e një gazetareje se kur i lindi ideja për të kandiduar si kryetar i Akademisë së Shkencave ndërkohë që …

Vuçiç: Serbia ka përgatitur masa ndaj Kosovës. S’ka bisedime pa hequr taksën

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka deklaruar se në takimin e Parisit, më 1 korrik, nuk do të ketë kurrfarë …


Dionne Warwick : Beyonce s'mund të jetë një ikonë

Dionne Warwick njihet si një nga këngëtaret dhe aktoret më të mira amerikane, por ajo ka humbur me s…

Sophie Turner akuzohet se ka përdorur substanca narkotike gjatë xhirimeve (FOTO)

Sophie Turner pati një moment paniku gjatë një videoje në Instagram-in e saj pasi kuptoi se aksident…

Milioneri i propozon në tapetin e kuq të Kanës modeles portugeze

Mbrëmjen e djeshme, vëmendja e tapetit të kuq në Kanë u vodh nga një burrë i ulur në gjunjë që i pro…

Ava Max, sukses me 'So am I'

Ava Max së fundmi është bërë një sensacion botëror i muzikës pop.
Përveç “Sweet but psycho”, edhe “…

Si e vlerësoi kritika filmin e ri të Tarantino-s

Publiku me fat i festivalit arriti që ta shihte këtë projekt të shumëpritur përpara debutimit në kin…

TË FUNDIT
MË TË LEXUARAT

“Panucci? Tani ndihemi të lirë…”: Migjen Basha promovon Edy Reja, por jo për anën taktike…

Seleksioni i Edy Reja vazhdon përgatitjet nën drejtimin e teknikut të ri, por deri tani e gjitha është fizike, e ushtrime standarte, duke mos u …

Video/ Dragoi fluturon mbi stadium: befasohen tifozët në Kore

Një dragua i realitetit virtual ka befasuar tifozët e bejsbollit korean pasi është shfaqur papritur në inaugurimin e Ligës së organizatës Koreane të Bejsbollit, që …

Video/ Shuplakë fytyrës ndihmësit, trajneri Gamero bëhet i ‘famshëm’

Ndonjëherë atë që nuk e bëjnë rezultatet sportive, e bën fare mirë skandali. Alberto Gamero është bërë i njohur tashmë jo për arritjet e Deportes …

Konferenca e parë për shtyp e Messi pas katër sezonesh: “Liverpool njollë që nuk hiqet”

Të fitojë Kupën e Mbretit për të arritur “doblete” e 9 të Barcellona e për të fshirë, të paktën pjesërisht, njollën sezonale të figurës së …

Juventus ka tre çelësa për të rrëmbyer Pogba nga Manchester

Paul Pogba qëndron në krye të listës së merkatos së Juventusit. Lojtari, që prej kohësh ka bërë të ditur tek Manchester United se dëshiron të …

Eurovision numëroi pikët gabim, ndryshon renditja e Shqipërisë (FOTO)

“Eurovision 2019” ka bërë sërish një gabim me numërimin e votave, por kjo nuk ka ndikuar tek fituesi. Duncan Laurence vijon të ketë trofeun e …

Dionne Warwick : Beyonce s’mund të jetë një ikonë

Dionne Warwick njihet si një nga këngëtaret dhe aktoret më të mira amerikane, por ajo ka humbur me siguri shumë mbështetës pas deklaratës së fundit …

Sophie Turner akuzohet se ka përdorur substanca narkotike gjatë xhirimeve (FOTO)

Sophie Turner pati një moment paniku gjatë një videoje në Instagram-in e saj pasi kuptoi se aksidentalisht kishte filmuar në kamera cigaren e saj elektronike. …

FOTO/ 17 plazhet që nuk duhet t’i lini pa vizituar në Shqipëri

Fotografi Fation Plaku përmes aparatit të tij sjell 17 perla të natyrës shqiptare. Ai ka fotografuar 17 plazhet më të bukur të cilët kurrsesi nuk …

Internet of Things (IOT), po transformon bizneset

Kryesisht në mjekësi, por jo më pak në transport, bujqësi, logjistikë, e në çdo lloj industrie tjetër nëpër botë, Internet of Things është duke transformuar …

Vera po vjen/ 5 kategori produktesh që ju duhen për udhëtim dhe që i gjeni më lirë Online

Tashmë shitjet online në Shqipëri janë duke u bërë gjithnjë më të rëndësishme dhe të lehta. Edhe në vendin tonë ka një platformë e cila …
Kthehu

xxx movie Video porno News web पॉर्न विडियो Womens Sport Shoes Online Shop BLACK FRIDAY NCS Shopping DEALS. Tennessee Titans Jerseys cheap tumi backpack cheap off white xxx video