⬇️ VENDE PUNE ⬇️


Tirane, Kerkohet Kamarier dhe Banakier - 0699803787

Tirane, Kerkohet Kamarier dhe Banakier – 0699803787

Njoftim Pune: Glass Go Lounge Kerkon te punesoje Kamarier dhe  Banakier. Preferohen me eksperience pune. Ofrohen kushte te mira pune si dhe pagese e kenaqshme + Sigurime.  Adresa: Te xhamlliku (Sheshi Shtraus) ...
Read More
Tirane, Kerkohet Banakiere ose Banakier - 0694086860

Tirane, Kerkohet Banakiere ose Banakier – 0694086860

Njoftim Pune: Crown Bar Kerkon te punesoje Banakier ose Banakiere. Preferohet me eksperience pune. Ofrohen kushte te mira pune si dhe pagese e mire plus siguracione. Adresa: Rruga Agush Gjergjevica, ...
Read More
Loading...

⬇️  AKTUALITET  ⬇️


Shqipëria, bukuria e pazbuluar e Ballkanit!

Shqipëria, bukuria e pazbuluar e Ballkanit!

Televizioni gjerman RTL i ka dedikuar një shkrim në uebsajtin e saj turizmit shqiptar, të cilin e vlerëson si një bukuri të pazbuluar. Teksa vë në dukje një sërë pikash ...
Lexo me shume...
Femrat shqiptare, nënat më të reja në Europë!

Femrat shqiptare, nënat më të reja në Europë!

Sipas një publikimi të fundit të “Eurostat”, Shqipëria është vendi me nënat më të reja të Europës, madje shumë lindje kryhen në adoleshencë. Mosha mesatare e nënave, për herë të ...
Lexo me shume...


⬇️  HOROSKOPI  ⬇️


HOROSKOPI JAVOR 22 - 28 PRILL 2019

HOROSKOPI JAVOR 22 – 28 PRILL 2019

HOROSKOPI JAVOR 22 - 28 PRILL SIPAS PAOLO FOX Luani Kjo është shenja më me fat e kësaj jave, ku fjala juaj do të jetë ajo që do të dëgjohet ...
Lexo me shume...
HOROSKOPI DITOR 22 PRILL 2019

HOROSKOPI DITOR 22 PRILL 2019

HOROSKOPI DITOR 22 PRILL 2019 Dashi Dita e sotme do filloje vrullshëm dhe me debate te forta ne çift. Megjithatë me kalimin e orëve do i kuptoni gabimet qe keni ...
Lexo me shume...
Loading...


⬇️ KEMBIMI  VALUTOR ⬇️


KEMBIMI VALUTOR 22 PRILL 2019

KEMBIMI VALUTOR 22 PRILL 2019

Valuta BLIHET SHITET EUR 123.30 124.00 USD 109.40 110.30 GBP 141.90 143.00 CHF 107.40 108.30 KEMBIMI VALUTOR 22 PRILL 2019 ...
Shiko me shume...
KEMBIMI VALUTOR 21 PRILL 2019

KEMBIMI VALUTOR 21 PRILL 2019

Valuta BLIHET SHITET EUR 123.30 124.00 USD 109.40 110.30 GBP 141.90 143.00 CHF 107.40 108.30 KEMBIMI VALUTOR 21 PRILL 2019 ...
Shiko me shume...
Loading...


⬇️ PARASHIKIMI I MOTIT ⬇️


Parashikimi i motit 29 mars 2019

Parashikimi i motit 29 mars 2019

Deri në mesditë moti mbetet me alternime kthjellimesh e vranësira kalimtare. Ndërsa vranësirat bëhen më të dukshme në zonat malore, kryesisht në Juglindje të vendit. Pasditja vijon me kthjellime e ...
Read More
Loading...


⬇️  SHËNDETI  ⬇️


4 problemet shëndetësore që shkaktohen si pasojë e stresit, ja si t'i shmangni ato

4 problemet shëndetësore që shkaktohen si pasojë e stresit, ja si t’i shmangni ato

Kur kemi ndjesinë e rrezikut, e vërtetë apo imagjinare qoftë kjo, reagimi mbrojtës i trupit është i shpejtë dhe manifestohet në reagimin “lufto ose ik ose ngri në vend”. Ky ...
Read More
Nëse mendoni se puthni mirë, këto këshilla do t’ju vërtetojnë të kundërtën!

Nëse mendoni se puthni mirë, këto këshilla do t’ju vërtetojnë të kundërtën!

Shkencëtarët thonë se menjëherë pas një puthjeje partnerët i transferojnë njëri-tjetrit, 80 milion baktere. Sipas tyre ju mund ta ndryshoni nivelin e baktereve në gojën e partnerit, duke u puthur ...
Read More
Loading...


⬇️ SPORT  ⬇️


Monchi sfidon Interin për lojtarin fantazist te Udineses

Monchi sfidon Interin për lojtarin fantazist te Udineses

Fantazisti argjentinas i Udineses, Rodrigo De Paul po bën një tjetër sezon mjaft të mirë në kampionatin italian dhe ka tërhequr vëmendjen e disa klubeve. Interi është në “pole position” ...
Read More
NDESHJE FUTBOLLI LIVE

NDESHJE FUTBOLLI LIVE

NDESHJE FUTBOLLI LIVE - SHIKO FUTBOLL ONLINE NDESHJE FUTBOLLI LIVE ? NE LINKUN E MEPOSHTEM KENI WEBIN I CILI TRANSMETON NDESHJE FUTBOLLI DHE SPORTE TE TJERA. KOMENTATORI NUK ESHTE SHQIPTAR ...
Read More
Loading...


⬇️  TEKNOLOGJI  ⬇️


MOST HIGHEST KEYOWRDS PAID

MOST HIGHEST KEYOWRDS PAID

MOST HIGHEST KEYOWRDS PAID Software, Classes, Recovery, Trading, Rehab, Hosting, Transfer, Cord Blood, Claim, Insurance, Gas/Electricity, Mortgage, Attorney, Loans, Lawyer, Donate, Conference Call, Degree, Credit, Etc..! . . . ...
Read More
New! Mesazhe me zë edhe në Instagram…

New! Mesazhe me zë edhe në Instagram…

Të dërgoni në mesazh në rrjetin social Instagram do të jetë edhe më e lehtë sikundër të shtypni një buton. Instagram është gati të publikojë një mjet të ri në ...
Read More
Loading...


 

⬆️ PORTAL QE REKLAMON BIZNESE SHQIPTARE ONLINE NE INTERNET! ⬆️