AlpeGossip
NXORI SHTËPINË NË SHITJE/ Agron Llakaj i bën të papriturën Xhevahir Zenelit (FOTO)

NXORI SHTËPINË NË SHITJE/ Agron Llakaj i bën të papriturën Xhevahir Zenelit (FOTO)

Dy aktorët shumë të dashur për publikun shqiptar, Agron Llakaj dhe Xhevahir Zeneli përveçse kolegë…

“RUAJE SE TA DREDH”/ Xhevahir Zeneli desh ndahet nga gruaja për faj të komshiut (FOTO)

“RUAJE SE TA DREDH”/ Xhevahir Zeneli desh ndahet nga gruaja për faj të komshiut (FOTO)

Mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin” është i ftuar aktori shumë i dashur për…

U HABITËM/ E njihni si Xhevahir Zeneli, zbulohet emri i vërtet i aktorit (FOTO)

U HABITËM/ E njihni si Xhevahir Zeneli, zbulohet emri i vërtet i aktorit (FOTO)

I ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin”, aktori i mirënjohur shqiptar, Xhevahir Zeneli…

FESTOI DITËLINDJEN/ Butrint Imeri surprizon Kiara Titon (FOTO)

FESTOI DITËLINDJEN/ Butrint Imeri surprizon Kiara Titon (FOTO)

Moderatorja bukuroshe Kiara Tito festoi dje 23-vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë Kiara…

NJIHEN PREJ KOHËSH/ Përçahet miqësia e dy moderatoreve shqiptare

NJIHEN PREJ KOHËSH/ Përçahet miqësia e dy moderatoreve shqiptare

Ilda Bejleri dhe Elona Duro janë dy moderatore shqiptare që njihen për miqësinë që ndajnë…

NUK E PRISTE/ Refuzoi të prezantonte “Wake up” me Eno Popin, moderatorja shqiptare tregon arsyen

NUK E PRISTE/ Refuzoi të prezantonte “Wake up” me Eno Popin, moderatorja shqiptare tregon arsyen

Ndoshta nuk e dini por Elona Duros i është propozuar të drejtonte një program të…

“10YEARSCHALLENGE”/ Transformimi i këngëtares së famshme shqiptare mba vendin e parë (FOTO)

“10YEARSCHALLENGE”/ Transformimi i këngëtares së famshme shqiptare mba vendin e parë (FOTO)

Linda Halimi mund të quhet pa frikë fituesja e sfidës më të famshme të momentit….

“NËSE JETA…”/ Rrëfehet aktori shqiptar: Çdo gjë mori vlerë kur lindi im bir

“NËSE JETA…”/ Rrëfehet aktori shqiptar: Çdo gjë mori vlerë kur lindi im bir

Aktori shumë i dashur për publikun i cili ju bën të qeshni çdo të shtunë…

“NUK MA MARRIN DOT”/ Dorina Mema zbulon arsyen pse nuk e tregon bashkëshortin (FOTO)

“NUK MA MARRIN DOT”/ Dorina Mema zbulon arsyen pse nuk e tregon bashkëshortin (FOTO)

Dorina Mema ka qenë shumë e komentuar së fundmi për jetën private për shkakun se…

ME PUSHIME ME ENI KOÇIN/ Genci kapet duke e puthur një tjetër (FOTO)

ME PUSHIME ME ENI KOÇIN/ Genci kapet duke e puthur një tjetër (FOTO)

Çifti shumë i dashur për publikun dhe shumë i komentuar në media, Eni Koçi dhe…


free sex movie Ncs National news NCS European News Web Asian sex video NCS NEWS web cheap Ncs yeti cup cheap Ncs tumi backpack Japan porn video free sex video Ncs's News