Vdekja e 25-vjeçares, ‘detyrim paraqitje’ për dy mjekët

Gjykata e Elbasanit ka dhënë masën “detyrim paraqitje” për dy mjekët që u arrestuan pas vdekjes së 25-vjeçares Rexhina Debrova pas lindjes. E ndërsa brenda gjykatës së Elbasanit po zhvillohej seanca gjyqësore për masën e sigurisë, familjarët...

10:48 - 24 Prill

Opozita nis aksionin me bllokim rrugësh dhe mosbindje civile

Në çdo të enjte do të ketë protestë simbolike përpara Parlamentit nga të rinjtë e FRPD-së, ndërsa “forcat” do të përqendrohen te strategjia e re, bllokimi i rrugëve në akset kryesore nacionale. Ky është aksioni më i fundit që opozita do të ndërmarrë si pjesë e përshkallëzimit të qëndrimit të saj politik. Në ora 18:00 të së enjtes do të bllokohen 5 pikat kyçe të...

12:46 - 24 Prill
01:27 - 24 Prill
12:42 - 24 Prill

KLIKO KËTU
08:34 - 24 Prill
15:48 - 23 Prill
13:09 - 23 Prill
12:49 - 24 Prill
16:58 - 23 Prill
16:06 - 23 Prill
12:09 - 24 Prill
12:51 - 24 Prill
13:33 - 23 Prill
14:31 - 23 Prill
15:42 - 22 Prill
12:57 - 21 Prill
19:53 - 23 Prill
19:45 - 23 Prill
09:21 - 21 Prill
13:26 - 24 Prill
10:09 - 24 Prill
10:16 - 24 Prill

cheap swiss gear backpack cheap gymshark clothes Basketball National Colombia Jersey Cheap Shoes From China Asian sex video 股票行情 European websites Air Max Outlet Online Italia 上证指数(000001)指数点评