• Shikim i shpejtë
  48,400 LEK 56,000 LEK

   Me këtë koleksion, çdo dhomë gjumi mund ti bëhet një projektim i personalizuar ne ngjyra, module dhe te jete mjaft unike. Gama e përjetshëm si ngjyrë ahu dhe të bardhë, apo aktuale si jargavani dhe kuarc, lejon të veshi përbërjen më të mirë të përshtatshme për shijet e femijeve tuaj.

  48,400 LEK 56,000 LEK
  Ulje çmimi!
 • Shikim i shpejtë
  48,400 LEK 56,000 LEK

  Fëmijët janë gjithmonë krenaria e prindërve të tyre, për këtë ata meritojnë një dhomë të bukur, të gjallë, me mobilje projektuar ne menyre funksionale posaçërisht për nevojat e tyre të vogla, por jo të thjeshta. E ndertuat e gjitha me MDF. Eshte e disponushme ne disa ngjyra. Dhoma Zhuljet perbehet: Dollap : 330 * 240 cm 2 Krevate : 90 * 190 cm 1 komodin...

  48,400 LEK 56,000 LEK
  Ulje çmimi!
 • Shikim i shpejtë
  44,900 LEK 56,000 LEK

  Dysheku I ashtuquajtur Gold eshte I perbere prej sustave indipendente te veshura me cope antibakteriale, keto susta mundesojne elasticitet invidual, qe do te thote se cdo suste do te perputhet me formen dhe levizjet e trupit tuaj pa krijuar shtypje (presion) ndaj muskujve tuaj apo transferim të lëvizjes nga ana tjetër e dyshekut.

  44,900 LEK 56,000 LEK
  Ulje çmimi!
 • Shikim i shpejtë
  25,000 LEK 30,000 LEK

  Kredence me linja mjaft fine dhe elegante, shoqeruar mjaft kendshem nga nje ngjyre e embel  qe e ngroh ambjentin tuaj.

  25,000 LEK 30,000 LEK
  Ulje çmimi!
 • Shikim i shpejtë
  12,700 LEK 24,000 LEK

  Krevat bebesh i konvertueshëm me një pamje dhe një projektim modern është jo vetëm i modës por edhe funksional. Ky krevat jo vetëm që duket madhështor, por mund të konvertohet lehtësisht për përdorim si shesh lojrash. Krevat druri tërheqës i një cilësise të lartë është i përshtaten për çdo dyshek standard bebesh.Krevati eshte me mekanizem levizje.

  12,700 LEK 24,000 LEK
  Ulje çmimi!
 • Shikim i shpejtë
  12,300 LEK 15,000 LEK

  Krevati ROYAL CUCITO i ndertuar me lekure eko pele antialergjike dhe  antibaketeriale. Eleganca qe ofron krevati „Royal Cucito“ i jep dhomes suaj te gjumit edhe me teper prakticitet.

  12,300 LEK 15,000 LEK
  Ulje çmimi!
 • Shikim i shpejtë
  12,000 LEK 20,000 LEK

  Krevat marinari ,perfekte per hapsira te vogla ,Materiali i perdorur eshte dru 100% .Ne ju japim mundesine qe femijet tuaj te kene te gjithe hapsiren qe ju nevojitet !!

  12,000 LEK 20,000 LEK
  Ulje çmimi!
 • Shikim i shpejtë
  12,000 LEK 12,600 LEK

  Dysheku Lana eshte I perbere prej tre shtresave.Shtresa e pare e tij eshte prej 5cm leshi I cili na ndihmon per te pasur nje gjume te rehatshem e te ngrohte kjo shtres eshte e pershtatshme per sezonin e dimrit.

  12,000 LEK 12,600 LEK
  Ulje çmimi!
 • Shikim i shpejtë
  2,900 LEK 4,000 LEK

  Jastëk 100% memory i pershtatshem per mbeshtetje optimale  Jastëku Memory  Jasteku Anatomik është projektuar dhe bërë me materialin anatomik i cili rregullohet në bazë të lëvizjes tuaj, peshës dhe temperaturës së trupit për rehati maksimale, ndërsa ju flini gjumë.

  2,900 LEK 4,000 LEK
  Ulje çmimi!
 • Krevati „Rombi“ eshte me lekure eko pele antialergjike dhe antibakteriale. Mundesia per te krijuar dicka unike tashme eshte realitet me krevatin „Rombi“ , pasi ofron nje perberje unike si dhe nje mundesi me shume   per te akomoduar bukur dhe kendshem dhomen tuaj. E disponueshme ne te gjitha ngjyrat.

  26,000 LEK
 • Shikim i shpejtë
  12,000 LEK 12,600 LEK

  Dysheku Lana eshte I perbere prej tre shtresave.Shtresa e pare e tij eshte prej 5cm leshi I cili na ndihmon per te pasur nje gjume te rehatshem e te ngrohte kjo shtres eshte e pershtatshme per sezonin e dimrit.

  12,000 LEK 12,600 LEK
  Ulje çmimi!
 • Dysheku Lux eshte I perber nga dy shtresa. Shtresa e siperme eshte shtres nga latice prej 5cm kjo mundeson butesi maksimale per trupin tuaj. Dysheku eshte i kthyeshem nga te dyja anet pasi shtresa tjeter prej 25cm eshte e perbere prej shawma high rezistent e cila eshte e pershtatshem per dike qe kerkon nje dyshek pak me te forte.

  24,000 LEK
 • Dysheku Lux eshte I perber nga dy shtresa. Shtresa e siperme eshte shtres nga latice prej 5cm kjo mundeson butesi maksimale per trupin tuaj. Dysheku eshte i kthyeshem nga te dyja anet pasi shtresa tjeter prej 25cm eshte e perbere prej shawma high rezistent e cila eshte e pershtatshem per dike qe kerkon nje dyshek pak me te forte.

  24,000 LEK
 • Dysheku Relax eshte dysheku me I pershtateshem per ata  qe kerkojne nje dyshek te forte ky dyshek eshte ideal per te gjithe ata persona te cilet preferojne nje dyshek per te rigjeneruar shpinen gjate nje dite te lodhshme. 

  19,000 LEK
 • Shikim i shpejtë
  44,900 LEK 56,000 LEK

  Dysheku I ashtuquajtur Gold eshte I perbere prej sustave indipendente te veshura me cope antibakteriale, keto susta mundesojne elasticitet invidual, qe do te thote se cdo suste do te perputhet me formen dhe levizjet e trupit tuaj pa krijuar shtypje (presion) ndaj muskujve tuaj apo transferim të lëvizjes nga ana tjetër e dyshekut.

  44,900 LEK 56,000 LEK
  Ulje çmimi!
 • Shikim i shpejtë
  12,000 LEK 12,600 LEK

  Dysheku Lana eshte I perbere prej tre shtresave.Shtresa e pare e tij eshte prej 5cm leshi I cili na ndihmon per te pasur nje gjume te rehatshem e te ngrohte kjo shtres eshte e pershtatshme per sezonin e dimrit.

  12,000 LEK 12,600 LEK
  Ulje çmimi!
 • Dysheku The Queen struktura e tij e brendeshme eshte e perbere  me sustat pocket spring te veshura me copen antibakteriale keto susta jane indipendente nga njera-tjetra, ato I pergjigjen me se miri presionit te trupit pavarsisht pozicionit te gjumit.

  32,000 LEK
 • Dysheku Silver eshte i perbere nga shawma high rezisten dhe memory foam , me 5 zona te diferencuara. Zona mbeshtetjes se qafes kjo zone mundeson rehati maksimale sherben per te mos hasur veshtiresi ne frymarrje gjate gjumit. Zona dobesis se supeve gjithashtu kjo zone sherben ne mos mpirjen e kraheve gjate gjumit. Zona e mesit. Zona e kofsheve. Zona e...

  25,600 LEK
 • Dyshek Klasik eshte i perbere nga te dyja anet e tij me shawma high rezistent 2500 densitet , brendesia e tij eshte me 504 susta pocket spring te veshura me copen antialergjike dhe antibakteriale te cilat na sigurojne nje dyshek te forte dhe komod, pasi sustat pocket spring i pergjigjen trupit tone ne menyre te pavarur.

  25,000 LEK
 • Shiltja Prestig na vjen ne ndihme ne momentin ku ne nuk duam te heqim dore nga dysheku jone.Shiltja Prestige eshte e pershtatshme per ata persona te cilet kerkojne nje shtres te ngurte per dyshekun e tyre.

  9,800 LEK
 • Pagesa

  Nëse ju nuk dëshironi të paguani produktin përnjëherësh, ne do t'ju japim mundësi për ta paguar atë me këste.

 • Transporti

  Nuk ka nevojë të shqetësoheni për transportin, Flex Austria do t'ju sjellë produktet deri në shtëpinë tuaj.

 • Garancia & Siguria

  100% Garanci e produktit që porosisni këtu. Ne ju sigurojmë plotësisht të dhënat tuaja personale


Si të blini?

Udhëzime praktike.

Ju mund të çdo produkt nga FlexAustria.al lehtësisht vetëm me tre hapa. Për udhëzime më të zgjeruara klikoni këtu dhe shikoni manualin e përdorimit.


Ncs National news NCS European News Web Ncs's News cheap Ncs off white Sportswear cheap Ncs yeti cup cheap Ncs anello backpack cheap Ncs tumi backpack cheap Ncs swissgear backpack free sex video NCS NEWS web