Blitz | Kliko dhe Informohu

 Lajmi Fundit

  Aktualitet

  “Ndihmë babi po rreh mamin”, fëmija i shpëton jetën nënës së tij

    “Ndihmë babi po rreh mamin”, fëmija i shpëton jetën nënës së tij

    Fëmija shqiptar i ka shpëtuar jetën nënës së tij në Greqi , duke thirrur  nga ballkoni për ndihmë “babi

  Lexo me Shume

  Makinat përplasen kokë më kokë në Bulqizë, 3 të plagosur

    Makinat përplasen kokë më kokë në Bulqizë, 3 të plagosur

  Një aksident ka ndodhur pak çaste më parë në qytetin e Bulqizës. Dy automjete janë përplasur kokë më kokë me

  Lexo me Shume

  Të shtëna me armë në Vlorë, ekzekutohen dy persona dhe plagoset një tjetër

    Të shtëna me armë në Vlorë, ekzekutohen dy persona dhe plagoset një tjetër

  Krim i rëndë ka tronditur sot Vlorën ku dy persona janë ekzekutuar me armë zjarri, ndërsa një tjetër ka mbetur

  Lexo me Shume

  Ramush Haradinaj flet në ditën e Pavarësisë të Kosovës: “Ky është viti i konsolidimit!”

    Ramush Haradinaj flet në ditën e Pavarësisë të Kosovës: “Ky është viti i konsolidimit!”

  Qeveria e Kosovës ka mbajtur sot mbledhjen solemne në nder të 11-vjetorit të shpalljes së pavarësisë së Kosovës. Kryeministri i

  Lexo me Shume

  Humb jetën 45 vjeçari shqiptar në Greqi, dyshohet të jetë vrarë nga djali

    Humb jetën 45 vjeçari shqiptar në Greqi, dyshohet të jetë vrarë nga djali

  Një 45 vjeçar shqiptar, u gjet i vdekur në një pellg gjaku pasditen e së shtunës në fshatin Agios Athanasios

  Lexo me Shume


  Federata Shqiptare e Futbollit zbulon datën kur do të luhet ndeshja e parë në “Arena Kombëtare”

    Federata Shqiptare e Futbollit zbulon datën kur do të luhet ndeshja e parë në “Arena Kombëtare”

  Federata Shqiptare e Futbollit ka vendosur që ndeshje e parë në stadiumin “Arena Kombëtare” do të zhvillohet në datë 11

  Lexo me Shume

  (Video) Neymar feston ditëlindjen dhe mes lotësh shpreh dëshirën e tij që i emocionoi të gjithë

    (Video) Neymar feston ditëlindjen dhe mes lotësh shpreh dëshirën e tij që i emocionoi të gjithë

  Neymar ka festuar ditën e djeshme 27-vjetorin e tij të lindjes në Paris. Miqtë e tij kishin organizuar një festë

  Lexo me Shume

  Peshëngritësja shqiptare Romela Begaj dënohet me 8 vite

    Peshëngritësja shqiptare Romela Begaj dënohet me 8 vite

  Romela Begaj dënohet me 8 vjet nga Federata Botërore e Peshëngritjes pasi nuk ka mundur të provojë përpara gjykatësve të

  Lexo me Shume

  (Foto)Shiu përmbyt “Selman Stërmasin”, ndërpritet Tirana-Flamurtari

    (Foto)Shiu përmbyt “Selman Stërmasin”, ndërpritet Tirana-Flamurtari

  Reshjet e shiut përmbytën stadiumin “Selman Stërmasi”, ku po zhvillohej dhe ndeshja e kupës mes Tiranës dhe Flamurtarit. Ajo është

  Lexo me Shume

  Avioni i tij humbi nga radarët, publikohet audio me fjalët e fundit të futbollistit Sala

    Avioni i tij humbi nga radarët, publikohet audio me fjalët e fundit të futbollistit Sala

  Futbollisti Emiliano Sala e kishte që në fillim parandjenjën se një gjë e keqe mund t’i ndodhte atij në këtë

  Lexo me Shume

  Evazioni fiskal, Ronaldo paraqitet në gjykatën e Madridit dhe arrihet marrëveshja

    Evazioni fiskal, Ronaldo paraqitet në gjykatën e Madridit dhe arrihet marrëveshja

  I buzëqeshur, i qetë dhe për dore me partneren e tij Ronaldo ka mbërritur në gjykatë mëngjesin e sotëm. Paraqitja

  Lexo me Shume
      Nëse je i shenjës së Ujorit, e sigurtë që këto gjëra i kupton dhe i jeton çdo ditë!

  Nëse je i shenjës së Ujorit, e sigurtë që këto gjëra i kupton dhe i jeton çdo ditë!

  Ka disa gjëra që vetëm personat e së njëjtës shenjë i kuptojnë, dhe duke qenë se jemi në sezonin e Ujorit, ju prezantojmë 11 gjërat që i jetoni çdo ditë.

  Lexoje te plote
      (Foto)2000 orë punë apo 3000 petale, ja çfarë duhet për të krijuar fustanet e pasarelave botërore

  (Foto)2000 orë punë apo 3000 petale, ja çfarë duhet për të krijuar fustanet e pasarelave botërore

  Pasarelat ndërkombëtare janë të pasura me kombinime fantastike dhe fustane të pakrahasueshme. Por përtej asaj që duket bukur, fshihet një punë e madhe të cilën e harrojmë. Më poshtë ju

  Lexoje te plote


  Receta e mëngjesit/ Kifle role

    Receta e mëngjesit/ Kifle role

  Një recetë shumë e lehtë për tu përgatitur në mëngjes, për një kifle shumë të shijshme. Përgatitja Përbërësit 2 paketime

  Lexo me Shume

  Supë krem me kungulleshka dhe copa pule

    Supë krem me kungulleshka dhe copa pule

  Përbërësit 200 gr gjoks pule 500 gr kunguj 1 qepë 2 patate rreth 700 ml lëng vegjetal krip dhe piper

  Lexo me Shume

  Pancake me kos dhe marmalatë qershie

    Pancake me kos dhe marmalatë qershie

  Një mënyrë e veçantë e përgatitjes së pancake. Në 20 minuta mund të keni gati një mëngjes të shijshëm apo

  Lexo me Shume

  Sanduiç me Salcë pesto dhe Vezë

    Sanduiç me Salcë pesto dhe Vezë

  Një gatim i shpejtë dhe i shijsëhm sidomos për mëngjeset e shpejta. Shumë i shijshëm dhe për fëmijët të cilët

  Lexo me Shume

  Pavarësisht se të gjithë i thonë se “e marrin m’sysh”, ka një arsye përse Jona zgjodhi të publikonte fotot të të birit

      Pavarësisht se të gjithë i thonë se “e marrin m’sysh”, ka një arsye përse Jona zgjodhi të publikonte fotot të të birit

  Besojmë se shumë prej jush, sidomos ju nënat e reja e keni dëgjuar shpesh nga njerëzit përreth t’ju thonë se nuk duhet ta nxirrni të voglin tuaj në rrjete sociale

  Lexo me Shume

  Këngëtari shqiptar tregon për herë të parë: Një fanse në Australi tentoi të më puthte, ja si veprova!

      Këngëtari shqiptar tregon për herë të parë: Një fanse në Australi tentoi të më puthte, ja si veprova!

  Muharrem Ahmeti është një emër mjaft i dashur për publikun shqiptar dhe jo vetëm. Ai ka qenë i ftuar në emisionin “Thumb” me Aulonën dhe Fatmën. Muharrem Ahmeti ose ndryshe

  Lexo me Shume

  Jona Spahiu e mendon ndryshe kthimin në ekran: Të gjithë po shkojnë tek llogjet e Instagram-it

      Jona Spahiu e mendon ndryshe kthimin në ekran: Të gjithë po shkojnë tek llogjet e Instagram-it

  Rreth 5 muaj më parë Jona Spahiu është bërë nënë e një vogëlushi të quajtur Raiden. Që në muajt e parë të shtatzënisë Jona u shkëput nga televizioni dhe normalisht tashmv

  Lexo me Shume

  Përkrah Era Istrefit, Dj i famshëm botëror: “Femrat kosovare po sundojnë botën”

      Përkrah Era Istrefit, Dj i famshëm botëror: “Femrat kosovare po sundojnë botën”

  E kishim kuptuar edhe më parë që Dj i famshëm botërorë Diplo dhe këngëtarja Era Istrefi kanë një shoqëri shumë të mirë me njëri-tjetrin, ajo që nuk dinim është se Dj

  Lexo me Shume

  “Të duam Kosovë”, tenori i njohur shqiptar emocionon me video-projektin për ditën e Pavarsisë

      “Të duam Kosovë”, tenori i njohur shqiptar emocionon me video-projektin për ditën e Pavarsisë

  Me rastin e 11-vjetorin e Pavarësisë, tenori shqiptar i njohur në botë, Ramë Lahaj na ka dhuruar të gjithëve një video-projekt emocionues, kushtuar Kosovës. Rame Lahaj e ka përpunuar këngën

  Lexo me Shume

  Ka zgjedhur të mos martohet, Spartak Ngjela tregon arsyen

      Ka zgjedhur të mos martohet, Spartak Ngjela tregon arsyen

  Spartak Ngjela ishte i ftuari i radhës në emisionin “THUMB” të Aulona Mustës dhe Fatma Haxhialiut. Ndoshta shumë pak persona e dinë, por avokati edhe pse në moshën 71-vjeçare, nuk

  Lexo me Shume

  Jona Spahiu flet për depresionin pas lindjes së djalit të saj: Kam kaluar momente të çekulibruara

      Jona Spahiu flet për depresionin pas lindjes së djalit të saj: Kam kaluar momente të çekulibruara

  Rreth 5 muaj më parë Jona Spahiu është bërë nënë e një djali. Moderatorja e njohur dhe partneri i saj Frenklin kanë sjellë në jetë fëmijën e tyre të parë, një

  Lexo me Shume

  Gjërat po bëhen serioze, supermodelja kalon Shën Valentinin me këngëtarin 23 vite më të vogël

      Gjërat po bëhen serioze, supermodelja kalon Shën Valentinin me këngëtarin 23 vite më të vogël

  Marrëdhënia mes Liam Payne dhe Naomi Campbell sa vjen e bëhet më e afërt. Supermodelja dhe këngëtari i njohur e kanë kaluar Shën Valentinin bashkë, sikurse raporton edhe “The Sun”.

  Lexo me Shume

  Në 11-vjetorin e Pavarsisë së Kosovës, Sokol Balla ndan lajmin e papritur

      Në 11-vjetorin e Pavarsisë së Kosovës, Sokol Balla ndan lajmin e papritur

  11- vjetorin e Pavarsisë së Kosovës, Sokol Balla e ka uruar  zyrtarisht si një shtetas kosovar. Ndërkohë që janë përgjithësisht shqiptarët e Kosovës ata që kërkojnë dhe dëshirojnë që të

  Lexo me Shume

  Billboard i kushton një artikull Bleona Qerretit, këngëtarja arrin në krye të klasifikimeve!

      Billboard i kushton një artikull Bleona Qerretit, këngëtarja arrin në krye të klasifikimeve!

  Pak kohë më parë këngëtarja shqiptare Bleona Qerreti është bërë pjesë e klasifikimeve të Billboard me këngën “I don’t need your love”. Billboard ka bërë një shkrim për këngëtaren e

  Lexo me Shume

  Ish politikani i njohur shqiptar: “Përdhunimi harrohet me hakmarrje!”

      Ish politikani i njohur shqiptar: “Përdhunimi harrohet me hakmarrje!”

  Spartak Ngjela ishte i ftuar këtë të shtunë në barin e emisionit “THUMB” të Aulona Mustës dhe Fatma Haxhialiut. Sigurisht që nuk mbeti pa diskutuar dhe çështja me aktuale: ajo

  Lexo me Shume

  Vëmendjen e Elgitit ja merr diçka tjetër, Klea ka dy fjalë për të: “Do dal jashtë kontrollit, më ndihmoni!”

      Vëmendjen e Elgitit ja merr diçka tjetër, Klea ka dy fjalë për të: “Do dal jashtë kontrollit, më ndihmoni!”

  Klea Huta dhe Elgit Doda janë një ndër çiftet më të preferuar të publikut shqiptar. Shpeshherë ata postojnë foto dhe moment mjaft të bukura të tyret në rrjetet sociale. Por

  Lexo me Shume

  Ehh ç’të bën xhelozia! Eni Koçi i heq hallën Gencit nga Instagrami: “Nuk e njihja ,ishte femër bombë”

      Ehh ç’të bën xhelozia! Eni Koçi i heq hallën Gencit nga Instagrami: “Nuk e njihja ,ishte femër bombë”

  Mbrëmjen e djeshme Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kanë qennë të ftuar për herë të parë në emisionin “Xing me Ermalin”. Ata kanë treguar si janë njohur bashkë, kanë folur

  Lexo me Shume

  Jona Spahiu flet për nënvlerësimin në televizon: Janë përpjekur të frenonin shkëlqimin

      Jona Spahiu flet për nënvlerësimin në televizon: Janë përpjekur të frenonin shkëlqimin

  Sa herë që flitet në televizion për Jona Spahiun dëgjohen gjithnjë fjalë shumë të mira, kjo pasi etiketohet shpesh si vajza e formuar dhe me një bagzh inforamcioni të bollshëm.

  Lexo me Shume

  Genc Prelvukaj rrëfen për herë të parë si u njoh me Eni Koçin

      Genc Prelvukaj rrëfen për herë të parë si u njoh me Eni Koçin

  Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj zgjodhën që marrëdhënien e tyre ta mbanin mjaft private edhe pse në media dolën lajmet se ata tashmë ishin bashkë. Kjo histori zgjati plot 2

  Lexo me Shume

  Protesta e opozitës, nisin arrestimet dhe shoqërohen 20 persona

      Protesta e opozitës, nisin arrestimet dhe shoqërohen 20 persona

  Është shoqëruar në polici ish-kreu i Policisë Bashkiake, Florenc Hoxha. Pasditen e sotme policia ka ushtruar kontroll në banesën e tij, dhe më pas Hoxha është shoqëruar në Komisariat. Nga

  Lexo me Shume

  “Pa ju as Tayna e as kjo këngë nuk do të bëhej”, reperja jep një mesazh me projektin e ri

      “Pa ju as Tayna e as kjo këngë nuk do të bëhej”, reperja jep një mesazh me projektin e ri

  Ajo është një nga reperet më të sukseshmë të momentit. Po flasim për Tayna-n e cila ka arritu të krijojë me mijëra fansa dhe këngët e saj kthehen menjëherë në

  Lexo me Shume

  U tha se këngëtari po kurohet për depresion, reagon mamaja e Justin Bieber

      U tha se këngëtari po kurohet për depresion, reagon mamaja e Justin Bieber

  Disa ditë më parë këngëtari i njohur Justin Bieber u shpreh se po kurohet për një problem të rëndë siç është shëndeti mendor. Ai po perballet me një gjendje emocionale

  Lexo me Shume

  Ish banorja e “Big Brother” realizon ëndrrën e saj, përzgjidhet si aktore nga regjisorët e famshëm italian

      Ish banorja e “Big Brother” realizon ëndrrën e saj, përzgjidhet si aktore nga regjisorët e famshëm italian

  Ajo është një prej ish banoreve më seksi të “Big Brother” dhe po flasim për Rike Roçi. Bukuroshja njihet edhe si modele por një ndër ëndrrat e saj është aktrimi.

  Lexo me Shume

  10 muaj pas tradhëtisë, Khloe Kardashian ndahet me Tristan Thompson?

      10 muaj pas tradhëtisë, Khloe Kardashian ndahet me Tristan Thompson?

  Të gjithë e mbani mend bujën e madhe që bëri tradhëtia e basketbollistit Tristan Thompson pak përpara lindjes së vajzës së tij me Khloe Kardashian. Duket se Khloe ka vendosur

  Lexo me Shume

  Spartak Ngjela: “Flirtimi është gjëja më e bukur, injorantët nuk flirtojnë”

      Spartak Ngjela: “Flirtimi është gjëja më e bukur, injorantët nuk flirtojnë”

  Avokati i njohur Spartak Ngjela ishte i ftuar këtë javë në barin e emisionit “THUMB” të Fatmës dhe Aulonës. Ai i pyetur për flirtimin është shprehur se është gjëja më

  Lexo me Shume

  “Do t’i kishin rrëshkitur lotët”-Jona Spahiu flet për mungesën e të atit në dasmën e saj

      “Do t’i kishin rrëshkitur lotët”-Jona Spahiu flet për mungesën e të atit në dasmën e saj

  Moderatorja e njohur  Jona Spahiu i dha fund beqarisë më 11 qershor të vitit të kaluar, duke kurorëzuar dashurinë me partnerin e saj Frenkli Ymeri në një dasmë private në

  Lexo me Shume

  Rrëfehet Muharrem Ahmeti: Tallavaja që luhet sot është e prapambetur, nuk është stili që shpika unë!

      Rrëfehet Muharrem Ahmeti: Tallavaja që luhet sot është e prapambetur, nuk është stili që shpika unë!

  Këtë fundjavë në emisionin “Thumb” në Abc News ka qenë i ftuar këngëtari i njohur i Tallavasë, Muharrem Ahmeti. Ai ka folur pa doreza përsa i përket muzikës që bën,

  Lexo me Shume

  Rita Ora bie pre e mashtrimit prej 3.4 milion paund

      Rita Ora bie pre e mashtrimit prej 3.4 milion paund

  Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Rita Ora është një prej viktimave të mashtrimit prej 3.4 milionë paund. BBC shkruan se autori i mashtrimit është 37-vjeçari Andrew Munday, një kontabilist

  Lexo me Shume

  Flori Mumajesi – Plas (Cover Elhaida Dani)

  Te Gjitha Kategorite


  पॉर्न विडियो cheap gymshark clothes National news free sex movie cheap tumi backpack Asian sex video cheap swiss gear backpack Video porno ポルノ映画 News web