21/01/2019

POLITIKË

Fleckenstein vlerëson protestën e studentëve

Raportuesi për Shqipërinë në Parlamentin Europian, Knut Fleckenstein e konsideron protestën e studentëve në Shqipëri si një evolucion të shoqërisë civile dhe forcim të...

AKTUALITET

sigma3

KULTURË

Roli i fundit i Clint Eastwood është ai i një korrieri...

Për më shumë se 50 vjet aktori dhe regjisori Clint Eastwood ka portretizuar në filma personazhe të forta, detektivë policorë, kaubojsa apo individë të...

OPINIONE

PËRZGJEDHJA E EDITORIT

EKONOMI

EXTRA

BOTA

Dhunë dhe përplasje me policinë, shikoni përmes fotove protestën në Athinë

Shtatë persona janë arrestuar dhe të paktën 30 janë plagosur si pasojë e protestave të dhunshme në sheshin Sintagma në Athinë kundër marrëveshjes së...

I arrestuan prindërit, vajza 2 vjeç i “dorëzohet” policisë me duart...

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur në Florida të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Një vajzë vetëm 2 vjeç i është dorëzuar policisë, e cila...

Fillojnë përgatitjet për zgjedhjet e 2020-ës në SHBA, garë e fortë...

Jim Malone Një numër demokratësh ditët e fundit kanë filluar veprimet përgatitore për zgjedhjet presidenciale të 2020-ës. Pritet që një numër i madh politikanësh demokratë...

Japoni: Vdes burri më i moshuar në botë

Burri më i moshuar i botës, Masazo Nomaka i Japonisë, ka vdekur në moshën 113-vjeçare. Ai vdiq në gjumë të dielën në mëngjes në shtëpinë...

SPORT

SHËNDET

KURIOZITETE


cheap fjallraven backpack Asian sex video cheap anello backpack NCS European News Web Ncs's News NCS European News Web cheap hydro flask Water bottle NCS European websites free sex movie free sex video