Program TV

POPULARNE

TVP 1
zdjęcieElif (409)
7:05serial obyczajowy
Wiadomości
8:00magazyn informacyjny
Pogoda
8:10magazyn informacyjny
Kwadrans polityczny
8:15program publicystyczny
Ojciec Mateusz 2: Skarb (17)
10:35serial kryminalny
TVP 2
Operacja zdrowie! (12)
od 6:50magazyn medyczny
Na sygnale: Pierwsze skrzypce (203)
7:20serial fabularno-dokumentalny
Pogoda
8:35magazyn informacyjny
Panorama
8:45magazyn informacyjny
Polsat
Nowy dzień
od 6:00program informacyjny
Malanowski i partnerzy (806)
9:00serial fabularno-dokumentalny
Malanowski i partnerzy (807)
9:30serial fabularno-dokumentalny
Dzień, który zmienił moje życie (60)
10:00serial paradokumentalny

OGÓLNOTEMATYCZNE

Tele 5
Muzyczna pobudka
od 5:50program muzyczny
TV 4
Przygody Kota w Butach (28)
7:05serial animowany
Przygody Kota w Butach (29)
7:35serial animowany
Nasz nowy dom (18)
8:00reality show
Septagon (13)
9:00serial kryminalny
TV 6
Strażnik Teksasu (164)
7:00serial sensacyjny
Medicopter 117 (57)
8:00serial przygodowy
Policjantki i Policjanci (216)
9:00serial obyczajowy
Galileo (93)
10:00program popularnonaukowy
TVN 7
Szpital (195)
od 6:50serial paradokumentalny
Przyjaciele (39/48)
7:50serial komediowy
Przyjaciele (40/48)
8:20serial komediowy
Gotowe na wszystko 2 (11/24)
8:50serial obyczajowy
Mango
10:15telezakupy
TVP Polonia
Żubr Pompik: Smaki (7)
7:45serial animowany
Pogoda
8:35magazyn informacyjny
Panorama
8:45magazyn informacyjny
WP
Scott i Bailey 2 (7)
7:00serial kryminalny
Scott i Bailey 2 (8-ost.)
8:00serial kryminalny
Po urodę do raju (3)
9:00serial dokumentalny

FILMOWE

ale kino+
Basen
8:00film krótkometrażowy
Filmy i gwiazdy 2018
8:50film dokumentalny
Grzechy przeszłości (7)
10:00serial kryminalny
AXN
Castle 7 (16)
od 6:15serial kryminalny
Castle 7 (17)
7:15serial kryminalny
Seal Team (13)
8:10serial akcji
Seal Team (14)
9:10serial akcji
Agenci NCIS: Los Angeles 9 (14)
10:05serial sensacyjny
CANAL+
zdjęcieVolta
od 6:15komedia
Buena Vista Social Club: Adios
8:00film dokumentalny
Jak chłopaki
9:50komedia
CANAL+ 1
Nie przegap
7:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
7:10chochliki telewizyjne
Volta
7:15komedia
Buena Vista Social Club: Adios
9:00film dokumentalny
Jak chłopaki
10:50komedia
CANAL+ Family
Co ludzie powiedzą
od 6:30dramat obyczajowy
Nie przegap
8:15magazyn informacyjny
Łapu-capu
8:25chochliki telewizyjne
Nocne zwierzęta
8:30film dokumentalny
Paryż i dziewczyna
10:20dramat obyczajowy
CANAL+ Film
Pewnego razu w listopadzie
od 6:30dramat obyczajowy
Nie przegap
8:00magazyn informacyjny
Łapu-capu
8:10chochliki telewizyjne
Granice wytrzymałości
8:20film krótkometrażowy
Joshua
8:35thriller
Nie przegap
10:20magazyn informacyjny
Łapu-capu
10:30chochliki telewizyjne
Zazdrość
10:40dramat obyczajowy
CBS Europa
Nocny gość
od 6:00dramat obyczajowy
Klucz do Rebeki (1/2)
7:55film sensacyjny
Klucz do Rebeki (2-ost.)
9:50film sensacyjny
HBO
Moje najlepsze wesele
od 6:00komedia romantyczna
Ustawka
7:25komedia
Nasz najlepszy rok
8:55dramat obyczajowy
Cast Away: Poza światem
10:50dramat przygodowy
HBO 2
Odlot
od 6:25film animowany
Jumanji: Przygoda w dżungli
9:20film przygodowy
HBO 3
Wbrew regułom
od 6:00dramat psychologiczny
Czarna Pantera
8:05film sensacyjny
Kino Polska
Jak zostałem Rosjaninem (14)
7:00serial komediowy
Od pełni do pełni
10:05komedia obyczajowa
Kino TV
Wujek Nino
od 6:45komediodramat
Nasz bezlitosny świat
9:15komediodramat
Polsat Film
Stołeczna drogówka (30)
od 6:45serial dokumentalny
Stołeczna drogówka (31)
7:15serial dokumentalny
Przyjaciółki (107)
7:45serial obyczajowy
zdjęcieDon Gabriel
8:45komediodramat
Stopklatka TV
Złotopolscy (234)
od 6:45telenowela
Plebania (27)
7:20serial obyczajowy
Plebania (28)
7:50serial obyczajowy
Ciężarówką po antypodach 4 (6)
8:50serial dokumentalny
Pogodowe Top 10 2 (7)
9:50serial dokumentalny
Scena śmiechu (28)
10:50program rozrywkowy

SPORTOWE

CANAL+ Sport
Golf: European Tour
od 5:00Omega Dubai Desert Classic - 1. runda
La Liga World
10:00magazyn piłkarski
Piłka nożna: Liga angielska
10:30mecz: Arsenal FC - Chelsea FC
Eurosport 1
zdjęcieTenis: Turniej Australian Open w Melbourne
od 6:15mecz półfinałowy gry pojedynczej kobiet
zdjęcieTenis: Turniej Australian Open w Melbourne
8:15mecz półfinałowy gry pojedynczej kobiet
Game Schett and Mats
9:15magazyn tenisowy
Tenis: Turniej Australian Open w Melbourne
9:30mecz półfinałowy gry pojedynczej mężczyzn
Eurosport 2
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Ruhpolding
9:00bieg ze startu wspólnego kobiet
Biatlon: Zawody Pucharu Świata w Ruhpolding
9:30bieg ze startu wspólnego mężczyzn
nSport+
Piłka nożna: Liga hiszpańska
od 6:00mecz: UD Levante - Real Valladolid
La Liga World
9:30magazyn piłkarski
O co biega?
10:00magazyn sportowy
Piłka nożna: Liga hiszpańska
10:30mecz: Getafe CF - CD Alaves
Polsat Sport
Siatkówka mężczyzn: 1. liga
od 6:00mecz: KS Gwardia Wrocław - KS Lechia Tomaszów Mazowiecki
Siatkówka mężczyzn: PlusLiga
8:30mecz: MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn
Polsat Sport Extra
Piłka nożna: Puchar Francji
8:30mecz 1/16 finału: AS Saint-Etienne - Dijon FCO
Polsat Sport News
Siatkówka mężczyzn: Liga włoska
od 6:00mecz: Vero Volley Monza - Kioene Padwa
Piłka nożna: Liga holenderska
8:30mecz: PEC Zwolle - Feyenoord

Możesz wybrać które stacje mają się pokazywać na tej stronie!