repliki zegarków 
731-008-008, 731-009-009, 22 402-27-75, 22 400-99-55 [email protected]
Całodobowy kantor wymiany walut

najlepsze kursy

hurtowe kursy walut



Ostatnia aktualizacja: 26.05.2019, 17:23
WalutaSymbolSkupSprzedaż
Dolar USAUSD3.833.85
EuroEUR4.294.305
Funt brytyjskiGBP4.854.875
Frank szwajcarskiCHF3.8153.835
Dolar australijskiAUD2.642.67
Dolar kanadyjskiCAD2.8352.865
Korona szwedzkaSEK0.39950.403
Korona norweskaNOK0.43850.441
Korona duńskaDKK0.5720.575
Dirham ZEAAED1.0271.075
Lek albańskiALL0.03590.0383
Marka bośniackaBAM2.1952.326
Dolar barbadoskiBBD1.7972.048
Lew bułgarskiBGN2.1962.250
Dinar bahrajskiBHD9.6310.51
Dolar brunejski BND2.642.86
Real brazylijskiBRL0.9221.031
Rubel białoruskiBYN1.8481.948
Peso chilijskieCLP0.005510.00583
Juan chińskiCNY0.5520.575
Peso kolumbijskieCOP0.001110.00122
Peso kubańskieCUC3.783.98
Korona czeskaCZK0.1660.1685
Peso dominikańskieDOP0.0740.083
Funt egipskiEGP0.2340.254
Lari gruzińskiGEL1.3951.486
Dolar hongkońskiHKD0.4710.504
Kuna chorwackaHRK0.5820.596
Forint węgierskiHUF0.013150.01355
Rupia indonezyjskaIDR0.0002620.000282
Szekel izraelskiILS1.0451.080
Korona islandzkaISK0.02900.0317
Dolar jamajskiJMD0.02730.0304
Dinar jordańskiJOD5.405.66
Jen japońskiJPY0.03500.0360
Szyling kenijskiKES0.03760.0409
Won koreańskiKRW0.003210.00342
Tenge kazachskieKZT0.009770.01057
Dinar kuwejckiKWD11.3112.71
Dirham marokańskiMAD0.3950.423
Lej mołdawskiMDL0.2090.230
Denar macedońskiMKD0.06930.0733
Ringgit malezyjskiMYR0.8980.955
Peso meksykańskieMXN0.2040.216
Funt irlandzkiNIP4.754.88
Dolar nowozelandzkiNZD2.4602.568
Rial omańskiOMR9.5010.18
Sol peruwiańskiPEN1.1711.246
Peso filipińskiePHP0.07340.0776
Rial katarskiQAR0.9821.063
Lej rumuńskiRON0.9010.928
Dinar serbskiRSD0.03630.0383
Rubel rosyjskiRUB0.05920.0612
Rial saudyjskiSAR0.9831.023
Funt szkockiSCP4.734.88
Rupia seszelskaSCR0.2610.301
Dolar singapurskiSGD2.7532.845
Baht tajskiTHB0.12050.1270
Dinar tunezyjskiTND0.5811.311
Lira tureckaTRY0.6290.681
Dolar tajwańskiTWD0.1180.127
Hrywna ukraińskaUAH0.14430.1525
Dong wietnamskiVND0.0001640.000174
Rand RPAZAR0.2650.278

Zobacz większą tabelęInformacje dodatkowe
  • kursy obowiązują dla transakcji o równowartości powyżej 1000 EURO
  • rezerwacje kursów odbywają się telefonicznie bądź poprzez e-mail
  • rezerwacja kursów do 30 minut
  • ceny nie dotyczą drobnych, zniszczonych lub starych banknotów

bilon – kursy skupu



Ostatnia aktualizacja: 26.05.2019, 17:23
WalutaSymbolSkup
detal
Skup
hurt
EuroEUR3.63.8
Funt brytyjskiGBP3.54.0
Frank szwajcarskiCHF2.52.9
Informacje dodatkowe
  • kursy hurtowe dla bilonu obowiązują dla transakcji o równowartości powyżej 100 EURO
  • dla transakcji o wartości przekraczającej 1000 Euro kursy skupu bilonu ustalane są indywidualnie
  • rezerwacje kursów dla transakcji dotyczących bilonu nie są konieczne

złoto



Od 2017 roku prowadzimy w ramach bezpośredniej współpracy pełny asortyment złotych sztabek bankowych z certyfikacją LBMA najstarszej w Europie niemieckiej Rafinerii i Mennicy C. HAFNER (since 1850).
Ostatnia aktualizacja: 26.05.2019, 17:23
WagaSkupSprzedaż
1 g155.00 PLN199.00 PLN
2 g310.00 PLN382.00 PLN
5 g772.00 PLN862.00 PLN
10 g1 547.00 PLN1 685.00 PLN
20 g3 095.00 PLN3 325.00 PLN
1 oz4 822.00 PLN5 062.00 PLN
50 g7 761.00 PLN8 112.00 PLN
100 g15 503.00 PLN16 149.00 PLN
250 g38 596.00 PLN40 425.00 PLN
500 g77 635.00 PLN80 766.00 PLN
1000 g155 531.00 PLN161 437.00 PLN

dlaczego my


Drogi Kliencie, Chcesz wymienić walutę, ale bez konieczności transportowania jej w gotówce? Potrzebujesz kupić Euro, ale sprawdziłeś, że w innych kantorach jest drożej? Aktualna cena podana na naszej stronie jest lepsza niż w innych „kantorach internetowych”. Dlatego trafiłeś do nas. Wiesz, że to najatrakcyjniejsza oferta, choć dziwi Cię dlaczego wygrywamy cenowo z konkurencją. Rozwiejemy Twoje wątpliwości.
niskie, zbliżone do rynkowych ceny
Ceny podane na stronie są cenami, po których można dokonać transakcji w danym momencie. Jesteśmy firmą istniejącą ponad 20 lat a naszą specjalnością są transakcje hurtowe, których możemy dokonywać po możliwej najlepszej dla Klienta cenie. Nie udostępniamy żadnej wirtualnej platformy walutowej dla graczy. Naszym celem jest zadowolenie każdego Klienta i poczucie, że dokonał transakcji po najatrakcyjniejszej na rynku cenie. Taki sposób prowadzenia biznesu wymaga od nas nabywanego latami doświadczenia i umiejętnego zarządzania kapitałem.
NASZYM DODATKOWYM ZYSKIEM JEST ZADOWOLENIE KAŻDEGO KLIENTA I ZAUFANIE NOWYCH KLIENTÓW
Kantor istnieje od 2001 roku, doświadczenie zdobywaliśmy więc przez lata, każdego dnia dbając o satysfakcję każdego z Klientów. Dziś dzięki umiejętnemu zarządzaniu kapitałem możemy zaproponować Państwu najkorzystniejsze ceny.
PROSTY I TRANSPARENTNY SPOSÓB NA WYMIANĘ GOTÓWKI
Nie chcesz logować się do innych serwisów, czytać bardzo długich regulaminów i akceptować ich? Proponujemy możliwie najprostszy sposób na wymianę gotówki. Zadzwoń i zapytaj lub przeczytaj „zasady działania” naszej firmy.
działamy w oparciu o własny kapitał
Jako nieliczni działamy w oparciu o własny kapitał !!! – dysponujemy na kontach firmy własnymi środkami, które w każdej chwili możemy przelać do Klienta, co zdecydowanie skraca czas całej operacji. W sytuacji gdy potrzebne są jeszcze wyższe kwoty, zawsze możemy skorzystać z naszego działu obsługi gotówkowej. Wymiana bezgotówkowa w naszej firmie jest tak samo bezpieczna jak gotówkowa.
Co zatem nas wyróżnia ?
Cena, tradycja, lata doświadczeń, które pozwalają na bezbłędne i intuicyjne „zasady działania” – to znacznie więcej niż mogą zaoferować inni …

najnowsze informacje


transakcje bezgotówkowe

hurtowe kursy walut



Ostatnia aktualizacja: 26.05.2019, 17:23
WalutaSymbolSkupSprzedaż
Dolar USAUSD3.8253.855
EuroEUR4.2854.31
Funt brytyjskiGBP4.854.88
Frank szwajcarskiCHF3.813.835
Dolar australijskiAUD2.6352.67
Dolar kanadyjskiCAD2.832.87
Korona czeskaCZK0.1640.1695
Korona szwedzkaSEK0.39950.4045
Korona norweskaNOK0.43850.4435
Korona duńskaDKK0.5720.5772
Jen japońskiJPY0.03480.0363

Poniżej znajdują się numery naszych rachunków:

Transakcje on line tel. 22 400 99 55
Realizujemy przelewy ekspresowe do wszystkich banków świata w bardzo atrakcyjnych cenach. Dokonując transakcji w kantor.com.pl wymienianą walutę otrzymasz w najkrótszym możliwym czasie księgowania między bankami.
Rozwój nowych technologii daje nam kolejne możliwości, którymi dzielimy się z naszymi Klientami. Dajemy możliwość realizowania transakcji za pośrednictwem przelewów bankowych w dni powszednie (poniedziałek – piątek) w godzinach 9:00 – 16:45. Teraz nie ma już znaczenia gdzie mieszka nasz Klient, i że nie może przyjechać do naszej warszawskiej siedziby. Każdy z Państwa w dowolnym momencie może dokonać transakcji po tych samych, atrakcyjnych cenach, które publikujemy na naszej stronie internetowej i po najwyżej 60-ciu minutach dalej decydować, co zrobi z otrzymanym przelewem. Tak samo jak w przypadku operacji gotówkowych, tak i w tym przypadku transakcje nie mają ukrytych kosztów i prowizji.

TRANSAKCJE BEZGOTÓWKOWE W TRZECH PROSTYCH KROKACH:


1. Zadzwoń i omów szczegóły transakcji
Realizujemy szybkie przelewy do większości banków w Polsce. Poniżej znajduje się lista banków w których mamy otwarte konta firmowe z którymi przelewy są realizowane bez prowizji. W przypadku pozostałych banków czas zaksięgowania przelewów w obie strony wynosi do dwóch dni roboczych, a sam kurs może zostać obniżony, by pokryć prowizję za transfer. Prowizję ustalimy z każdym klientem indywidualnie, a podstawą jej wyliczenia będzie każdorazowo wartość transakcji.
2. Wypełnij formularz danych.
Prawidłowo wypełniony formularz danych, który możecie Państwo pobrać w zakładce „kontakt”, da nam wiedzę i pewność, skąd oraz od kogo ma zostać zaksięgowany przelew, jak również dokąd mamy przelać zamówione pieniądze. Identyczne dane możecie Państwo przesłać na maila: [email protected] – nie wypełniając formularza.
3. Prześlij pieniądze
W ostatnim kroku należy wybrać odpowiednie konto i przelać na nie umówioną kwotę. Trzeba pamiętać, że PLN wysyłamy na nasze konto w PLN, EUR na nasze konto EUR, USD na nasze konto USD itd.
WSZYSTKIE TRANSAKCJE REALIZUJEMY W DNI POWSZEDNIE W GODZINACH 9.00 – 16.45

Przelewy błyskawiczne realizujemy w bankach:


Bank PEKAO
PKO BP
Millenium
BZ WBK
ING
BGŻ BNP Paribas
Alior
mBank
Credit Agricole
Idea Bank

transakcje ponadprogowe

Każda transakcja finansowa o równowartości powyżej 15000 EUR (w przeliczeniu według średniego kursu NBP z danego dnia) jest transakcją ponadprogową, która wymaga szczególnych środków bezpieczeństwa.
Nasz kantor, w ramach dodatkowych środków bezpieczeństwa, jest zobowiązany do sprawdzenia danych Klienta podanych podczas rejestracji z danymi z dokumentów.
W przypadku osób fizycznych potrzebujemy skanu dowodu osobistego, natomiast w przypadku osób prawnych – skanu dowodu osobistego osoby przeprowadzającej transakcję w imieniu firmy oraz skanów dokumentów rejestracyjnych firmy/spółki.
Przesłanie skanów tych dokumentów (drogą elektroniczną – poczta e-mail) jest konieczne przed zatwierdzeniem transakcji.
Do realizacji transakcji ponadprogowych potrzebujemy następujących danych
osoby fizyczne
  • imię i nazwisko
  • obywatelstwo
  • adres osoby dokonującej transakcji
  • numer PESEL lub data urodzenia w przypadku osoby nieposiadającej numeru PESEL, lub
  • numer dokumentu stwierdzającego tożsamość cudzoziemca, lub
  • kod kraju w przypadku przedstawienia paszportu
  • seria i numer dowodu osobistego.
osoby prawne
  • aktualne dane z KRS lub innego dokumentu, w którym znajduję się:
  • nazwa (firmy),
  • forma organizacyjna osoby prawnej,
  • siedziba i jej adres,
  • numer identyfikacji podatkowej,
  • imię, nazwisko i numeru PESEL lub data urodzenia w przypadku osoby nieposiadającej numeru PESEL, osoby która reprezentuje osobę prawną, a nadto:
  • adres zamieszkania tej osoby,
  • seria i nr dowodu osobistego tej osoby
NSA 19 grudnia 2001 r. wydał wyrok (sygn. II SA 2869/00) stwierdzający, iż „dopuszczalne jest sporządzanie kserokopii lub skanu dokumentów tożsamości w takim zakresie, w jakim zawierają one dane, o których mowa w art. 9 ust. 1 pkt 1 Ustawy”. W związku z powyższym w celu sprawnego przeprowadzenia transakcji ponadprogowej prosimy o przesłanie wyżej wymienionych dokumentów (warunkiem ich uznania jest czytelność przesłanych skanów).

transakcje gotówkowe

PONAD 20 LAT DOŚWIADCZENIA. NAJLEPSZE CENY. TYSIĄCE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW – DOŁĄCZ DO NICH. ZAPRASZAMY.

Stacjonarnie jesteśmy do Państwa dyspozycji w nowej lokalizacji Ul. Klonowa 22 (przy placu Unii Lubelskiej)

731-008-008
731-009-009
22 402-27-75

Ważne informacje:
rezerwacje kursów odbywają się telefonicznie rezerwacja kursów do 30 minut

kontakt






Numery kont Klienta, uczestniczące w transakcji:

Numer pierwszego rachunku:

           PLN              - - - - - -

Numer drugiego rachunku:

     - - - - - -

Załącznik (opcjonalnie):
Dotyczy tylko transakcji ponadprogowych, potrzebne dokumenty opisane w dziale "transakcje ponadprogowe".

Ochrona danych osobowych w kantor.com.pl

Na podstawie przepisów w sprawie ochrony danych osobowych, powszechnie znanych jak RODO informujemy, że:

  • Administratorem Państwa danych osobowych jest kantor.com.pl z siedzibą w Warszawie, ul. Klonowa 22, wpis do rej. Działalności kantorowej nr 5641/2007,
  • Administrator ustanowił Inspektora Ochrony Danych, kontakt [email protected],
  • Państwa dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu przeprowadzania transakcji wymiany waluty i mogą być udostępnione do GIIF, Kontroli z NBP oraz innym uprawnionym Instytucjom wymienionym w odpowiednich ustawach,
  • Mają Państwo prawo do wglądu i zmian swoich danych osobowych, które będą przetrzymywane przez 5 lat.

Całodobowy Kantor Wymiany Walut

kantor.com.pl
00-591 Warszawa
ul. Klonowa 22
NIP: 521-295-29-08
REGON: 014919956
Wpis do rej. działalności kantorowej nr 5641/2007


xxx video klima, energi Basketball Tennessee Titans Jerseys cheap hydro flask Air Max Outlet Online Italia Golden State Warriors Jerseys BLACK FRIDAY NCS Shopping DEALS. पॉर्न विडियो Texas Rangers Team Pro Shop