Актуальні сторінки

Корисна інформація

Переможці III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики

Вітаємо

Переможців III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики!

Інформатика

№ 

 ПІБ учня Група ПІБ вчителя   Місце
1 Кривонос Володимир Вікторович ІТН-4 Осташко Олександр Володимирович ІІ
2 Кузнєцов Ілля Володимирович ФМН-3 Єфременюк Ніна Василівна І
3 Чоботок Владислав Валерійович ФМН-3 Єфременюк Ніна Василівна ІІ
4 Тимчук Денис Віталійович ФМН-3 Єфременюк Ніна Василівна ІІ
5 Гринюк Володимир Дмитрович ФМН-3 Єфременюк Ніна Василівна ІІ
6 Щупак Кирило Романович ФМН-3 Єфременюк Ніна Василівна ІІІ
7 Іваницький Максим Костянтинович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна І
8 Скорик Родіон Олегович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна І
9 Столяров Олексій Дмитрович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІ
10 Іващук Дмитро Сергійович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІ
11 Ткач Владислав Анатолійович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІ
12 Грачов Артем В’ячеславович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІІ
13 Крикливий Олексій Володимирович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІІ
14 Лук’яненко Олексій Сергійович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІІ
15 Мальований Денис Олегович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІІ
16 Кошілка Ярослав Васильович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІІ
17 Задворнов Іван Дмитрович ФМН-1 Єфременюк Ніна Василівна ІІІ

 

Переможці III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з ІКТ

Вітаємо

Переможців III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з ІКТ!

ІКТ

№ 

 ПІБ учня Група ПІБ вчителя   Місце
1 Завальнюк Максим Євгенович ФМН-4 Осташко Олександр Володимирович ІІІ
2 Миргородський Назар Володимирович ІТН-4 Осташко Олександр Володимирович ІІІ
3 Кривонос Володимир Вікторович ІТН-4 Осташко Олександр Володимирович ІІ
4 Чуй Богдан Сергійович ІТР-3 Томчук Олена Василівна ІІ
5 Чабанюк Олександр Володимирович ФМН-3 Єфременюк Ніна Василівна І
6 Шевченко Владислав Григорович ІТР-3 Ромейко Інна Едуардівна ІІІ
7 Грінін Андрій Вікторович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІІ
8 Побережний Олександр Петрович ФМН-2 Штельмах Інна Володимирівна ІІ

 

Переможці III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Вітаємо

Переможців III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики!

Математика

№ 

 ПІБ учня Група ПІБ вчителя   Місце
1 Якимчук Марія Віталіївна ФМН-1 Кметюк Світлана Володимирівна ІII
2 Лавренюк Арсен Олександрович ФМН-1 Кметюк Світлана Володимирівна II
3 Задворнов Іван Дмитрович ФМН-1 Кметюк Світлана Володимирівна ІIІ
4 Власюк Дарина Геннадіївна ФМН-1 Кметюк Світлана Володимирівна ІІ
5 Шарко Юрій Олександрович ФМН-1 Кметюк Світлана Володимирівна ІІІ
6 Бурма Максим Сергійович ФМН-1 Кметюк Світлана Володимирівна ІІІ
7 Іваницький Максим Костянтинович ФМН-2 Катюха Олександр Якович І
8 Коношевський Денис Олегович ФМН-2 Катюха Олександр Якович І
9 Кошілка Ярослав Васильович ФМН-2 Катюха Олександр Якович ІІI
10 Іващук Дмитро Сергійович ФМН-2 Катюха Олександр Якович ІIІ
11 Скорик Родіон Олегович ФМН-2 Катюха Олександр Якович ІІ
12 Лук’яненко Олексій Сергійович ФМН-2 Катюха Олександр Якович І
13 Терещук Кирило Костянтинович ФМН-2 Катюха Олександр Якович ІІ
14 Грачов Артем В’ячеславович ФМН-2 Катюха Олександр Якович ІІІ
15 Цегольник Владислав Вадимович ФМН-2 Катюха Олександр Якович ІІІ
16 Кузнєцов Ілля Володимирович ФМН-3 Сташевська Світлана Кароліївна І
17 Шрамко Володимр Вадимович ФМН-3 Сташевська Світлана Кароліївна ІIІ
18 Щупак Кирило Романович ФМН-3 Сташевська Світлана Кароліївна І
19 Гринюк Володимир Дмитрович ФМН-3 Сташевська Світлана Кароліївна ІІІ
20 Чабанюк Олександр Володимирович ФМН-3 Сташевська Світлана Кароліївна ІІ
21 Медвєдєв Максим Романович ФМН-3 Сташевська Світлана Кароліївна ІІІ
22 Кирилюк Володимир Анатолійович ФМН-3 Сташевська Світлана Кароліївна ІІ
23 Андрійченко Даниїл Сергійович ФМН-4 Кушнір Світлана Іванівна IIІ
24 Поляруш Нікіта Олександрович ФМН-4 Кушнір Світлана Іванівна ІІ
25 Львов Даниїл Євгенійович ФМН-4 Кушнір Світлана Іванівна ІІI

 

Переможці III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Вітаємо

Переможців III етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури!

Українська мова та література

№ 

 ПІБ учня Група ПІБ вчителя   Місце
1 Парчевська (Берко) Вікторія Віталіївна ЛІН-4 Крамар Валентина Максимівна І
2 Марчук Марія Русланівна ІТР-3 Щаслива Раїса Олександрівна ІIІ

 

Зустріч з випускниками

Шановні випускники!

Будемо раді знову вітати Вас в стінах нашого закладу!

Зустріч відбудеться 01.02.2019 о 18:00 в актовій залі ліцею.

zustrich

3 етап олімпіад

УВАГА

Оголошено склад учасників команди м. Вінниця, які направляються на ІІІ етап Всеукраїнських олімпіад Вінницької області.

Список учасників

Розклад занять на 2 семестр 2018-2019 н.р.

rozklad.vtl.in.uaНа сайті Розклад занять опубліковано розклад учнів на 2 семестр 2018-2019 н.р. Даний розклад є попереднім. Впродовж першого тижня можливі зміни.

Кожен повинен знати свій розклад.

Педагогічна рада

3 січня 2019 року відбулося засідання педагогічної ради на тему: «Дуальна освіта як засіб для формування та розвитку компетентного майбутнього фахівця».

Відповідальний за проведення педагогічної ради: заступник директора з навчально-виховної роботи Полєшко Руслан Анатолійович.

pr10

Детальніше....

Переможці конкурсу "Зимова феєрія"

У холі Вінницької міської ради проводиться виставка творчих робіт переможців традиційного міського конкурсу новорічних композицій «Зимова феєрія». Серед них і робота наших ліцеїстів - "Птах різдвяних бажань" членів гуртка "Флористичний дизайн" (керівник гуртка - Аббасова Лейла Гідаяддинівна). Вітаємо!

IMG 1159 1

Детальніше....

Маршрут безпеки

26 грудня 2018 року в ліцеї для учнів старших класів проводився «Маршрут безпеки» – сучасний комунікативний інструмент з підвищення обізнаності з репродуктивного здоров'я, націлений на профілактику ВІЛ/СНІДу та інфекцій, що передаються статевим шляхом (ІПСШ).

IMG 146

Детальніше....

Місячник інформатики

Згідно з річним планом роботи ліцею та з метою розвитку творчих здібностей учнів, у ліцеї з 26.11.2018 по 22.12.2018 проводився місячник інформатики. 

IMG 1051

Детальніше....

Конкурс "Зимова феєрія"

У ліцеї відбулась виставка творчих робіт щорічного конкурсу "Зимова феєрія". 

IMG 1094  IMG 1096  IMG 1099 

Детальніше....

Міжрайонний семінар для працівників психологічної служби, соціальних педагогів

6 грудня 2018 року на базі комунального закладу «Вінницький технічний ліцей» відбувся міжрайонний семінар для працівників психологічної служби, соціальних педагогів Вінницької області на тему «Робота соціального педагога у напрямку налагодження зв’язків з громадськістю для формування соціально – корисної життєвої перспективи молоді».

IMG 1392 1

Детальніше....

Фестиваль робототехніки " Vinnytsia RoboCamp"

Вітаємо

команду "VTL-Logic" нашого ліцею за зайняте ІІІ місце в номінації "Мехатроніка" на фестивалі робототехніки "Vinnytsia RoboCamp"!

Склад команди: Гринюк Володимир (група ФМН-3), Рацюк Микола (група ФМН-1), Рацюк Назарій (група ФМН-1).

Тренер: Єфременюк Ніна Василівна, вчитель інформатики.

Детальніше....

Місячник природничих дисциплін

Згідно з річним планом роботи ліцею та з метою розвитку творчих здібностей учнів у ліцеї з 05.11.2018 по 23.11.2018 проводився Місячник природничих дисциплін.

n2  IMG 20181115 100447 

Детальніше....

Кориcні посилання


पॉर्न विडियो National news European News Web cheap tumi backpack free sex video European websites Japan porn video European News Web cheap anello backpack xxx movie