BUSINESS

POVEŞTI

De la JuJutsu la Fitness si inapoi

Primul contact cu lumea artelor martiale l-am avut la varsta de 12 ani atunci cand parintii m-au inscris la unul dintre cele...

Simona Halep: Joc cu plăcere, orice vine în plus este bonus

Simona Halep, deţinătoarea titlului de la Roland Garros, a acordat un interviu jurnalistei Vicki Hodges de la “The Telegraph”, care a apărut...

GAMBLING

Biletul zilei la pariuri – Iată ce trebuie să faci pentru a-ți maximiza șansele...

Biletul zilei la pariuri - Iată ce trebuie să faci pentru a-ți maximiza șansele de reușită! Chiar dacă sunt...

VIDEO – Meci caritabil pentru Leon, băiețelul lui Kamara, între naționalele ziariștilor și artiștilor

https://www.youtube.com/watch?v=DVSmNZ2T_HQ&fbclid=IwAR0hdnXpTGOht4NqH97WQajBJ_W_CFFz63AHWJZ3eJDVWztd1bT7_ZzqDks Națioanala de fotbal a ziariștilor a învins, cu scorul de 4-2, selecționata similară a artiștilor, într-un...

Ziariștii au învins artiștii într-un meci caritabil pentrul Leon, băiețelul lui Kamara

https://www.youtube.com/watch?v=S85tJLB8LHY&feature=youtu.be Națioanala de fotbal a ziariștilor a învins, cu scorul de 4-2, selecționata similară a artiștilor, într-un...

CONCURS

BRD Bucharest Open va fi organizat în perioada 13-21 iulie

Federaţia Română de Tenis a anunţat, joi, că a semnat un nou contract cu Jeno Marky, proprietarul licenţei WTA pentru turneul organizat...

Cine este câștigătoarea concursului ce a avut ca premiu o bicicletă Pegas Partizan cu...

Drumurile grele, asfaltul, zăpada, gravel-ul sau macadamul sunt elementele unde Pegas Partizan poate lupta cu succes împotriva monotoniei.

EDITORIAL

Starea de spirit Alexandreea Club Fitness & SPA

(de Romeo Chiriac) Se spune că pentru a ne bucura de viață cu zâmbetul pe buze și plini de...

Cum obtii un corp suplu si obiceiuri sanatoase prin programul „Slim Start – Recucereste-ti...

In ce consta programul "SLIM START - Recucereste-ti greutatea si viata", cum te ajuta sa ajungi si sa mentii greutatea corporala...

Cum pot fi îmbunătățite performanțele în tenis prin terapie și mental coaching

(de Ileana Vlăduț) “Slăbește limitările hrănind CONȘTIENT trupul, mintea și sufletul (spiritul /emoțiile)” este  motto-ul personal, ce stă la...

Maratonul gunoaielor

(de Romeo Chiriac - chiromelu.blogspot.com) Acum câțiva ani, la inițiativa unui om care încă mai speră că poate salva...

FOTBAL

SPORTURI

- PerfectLotus.ro - kineto.fit

MULTIMEDIA

Link-uri utile:

Clubul Media Business – http://clubulmedia.ro/

Vlogul Elenei Chiriac – https://elennaq.com/

Blogul lui Romeo Chiriac – https://chiromelu.blogspot.com/

Sport Magazin – https://sportm.ro/

Sport Profit – https://sportprofit.ro/

Super Profit – http://superprofit.ro/

Tot Ceea Ce Este – http://totceeaceeste.ro/

Observator Culinar – https://observatorculinar.ro/

Revista Succes – https://asociatiasucces.ro/revista/

Asociatia Succes in Educatie si Sport – https://asociatiasucces.ro/

Succes Grup – https://succes-grup.ro/

Business Lounge – https://thebusinesslounge.ro/

TTT Labs – https://tttlabs.ro/

 


the north face jacket BLACK FRIDAY NCS Shopping DEALS. European News Web cheap anello backpack Cheap Shoes From China fantasy football Womens Sport Shoes Online Shop Tennessee Titans Jerseys Dynamo, Kiev Basketball